Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

koně

Město Chrudim

Chrudim lze označit jako „Bránu Železných hor“

Chrudim je největším městem turistické oblasti Chrudimsko-Hlinecko. Leží na rozhraní Železných hor a Polabské nížiny asi 10 kilometrů jižně od krajského města Pardubic. (Pokračování textu…)

Odpočívárna pro všechny na statku Malčany

Odpočívárna pro všechny

Odpočívárna pro všechny

Odpočívárna se nachází v areálu historického statku Malčany poblíž Slapské přehrady. Má sloužit především rodinám s malými dětmi, turistům a cyklistům. Návštěvníci mohou využít aktivity celého areálu, který statek Malčany nabízí (pro majitele koní např. rehabilitaci a léčbu koňských kopyt, kterou zde provozuje Institut celostní péče o koně o.p.s.). Toto pracoviště je v širokém okolí ojedinělé. Je zde i možnost ubytování. (Pokračování textu…)

Informační a relaxační centrum pro turisty na statku Malčany

Statek Malčany

Statek Malčany

Centrum se nachází poblíž Slapské přehrady. Slouží turistům a cyklistům, kteří mají zároveň možnost seznámit se s rehabilitací a léčbou koňských kopyt. Tu zde provozuje Institut celostní péče o koně o.p.s. Toto pracoviště je v širokém okolí ojedinělé.
(Pokračování textu…)

Centrum Eden v Bystřici nad Pernštejnem

Centrum EDEN

Centrum EDEN

Vyrazte do ráje zábavy, poznání a inspirace na Vysočině! Centrum Eden se skládá z několika zajímavých zastávek. (Pokračování textu…)

Statek Korado – ubytování ve venkovském stylu!

5

Statek Korado

Potřebujete vypnout, utéct od ruchu velkoměsta nebo si prostě jen užít klidu a pohody s Vašimi blízkými? Přijeďte si odpočinout do prostředí venkovského statku!

Statek Korado se nachází v malebné vesničce Drahňovice, kterou naleznete asi 18 km východně od Benešova. Z Prahy sem pohodlně dojedete za méně než 40 minut . (Pokračování textu…)

Poslední prázdninový víkend se uskuteční Netolické dostihy a koňský trh

Netolické dostihy 2013

Netolické dostihy 2013

Město Netolice zve na tradiční Netolické dostihy a obnovené koňské trhy, v sobotu a neděli 31. 8. a 1. 9. na závodišti u zámku Kratochvíle.
Netolické dostihy se konají jako jediné v Jižních Čechách. (Pokračování textu…)