Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Jarmark

Velikonoční jarmark přivede jaro do litoměřického hradu

Kam na výlet s dětmi

Kam na výlet s dětmi

Hrad Litoměřice přivítá jaro už 19. března. Od 10:00 do 17:00 hodin zde bude probíhat již pátý Velikonoční jarmark řemesel a dovedností, který pořádá Centrum cestovního ruchu Litoměřice, p.o. Vstupné není zpoplatněno. (Pokračování textu…)

Adventní Olomouc

Olomouc_Vanoce_2011-12_Vánoční punč, sváteční dobroty, koncerty a divadelní vystoupení, řemeslný jarmark, atrakce pro děti a bruslení pod širým nebem – to vše bude jako každý rok součástí tradičních vánočních trhů v centru města Olomouce. Objevte i vy kouzlo adventu ve starobylé hanácké metropoli, podle prestižního turistického průvodce Lonely Planet „nejkrásnějším městě České republiky“ a „skrytém pokladu Evropy“! (Pokračování textu…)

Řemeslný jarmark 2014 v mělnickém muzeu nabídne velikonoční dekorace i výstavu kraslic

Jarmark 2014

Jarmark 2014

Regionální muzeum v Mělníku připravuje na sobotu 12. dubna další ročník Velikonočního řemeslnického jarmarku, který si získal oblibu nejen u místních, ale i u návštěvníků z širšího okolí.
Více než čtyři desítky řemeslníků přijedou s rozmanitou nabídkou velikonočního a jarního zboží. Originální výrobky představí hrnčíři, šperkaři, dráteníci, perníčkářky či výrobci textilních produktů a hraček. (Pokračování textu…)

Kam na bleší trh v roce 2014?

Kam na bleší trh 2014?

Kam na bleší trh 2014?

Co je bleší trh?
Podle původního významu je bleší trh trhem, kde privátní lidé mohou bez nutnosti prodat své použité věci. (Pokračování textu…)

Advent 2013 v Ostravě

Kam s dětmi na bruslení

Advent 2013 – Ostrava

Vánoční trhy na Masarykově náměstí, Betlémy na Slezskoostravském hradě či Vánoční atmosféra v Dolních Vítkovicích. (Pokračování textu…)

10. Jarmark Ona Dnes – Přijďte nakupovat, prodávat i pomáhat!

Jarmark OnaDnes se zase blíží!

Jarmark OnaDnes se zase blíží!

Předvánoční Jarmark bude ideální příležitost nakoupit dárky, udělat si doma místo pro nové, ochutnat vánoční speciality a ještě udělat dobrý skutek. (Pokračování textu…)