Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Hry

Kouzelnický tábor Pavla Kožíška

Kozelnický tábor 2014

Kozelnický tábor 2014

Originální kouzelnický tábor pro děti a teenagery pod osobním vedením Pavla Kožíška.
Každý den během celého turnusu se sním mladí kouzelníci naučí krok za krokem jednoduchá, ale přitom velice efektní kouzla, která pobaví a příjemně zamotají hlavu kamarádům. (Pokračování textu…)

Odměna za chození? Je to možné!

rodinne_vylety_photo

Odměna za chození? Je to možné!

 Špatná strava a nedostatek pohybu způsobují, že více než 50 % Čechů bojuje s nadváhou či obezitou. Pokud vám není vaše zdraví a zdraví vašich dětí lhostejné, můžete si  nyní zlepšit kondici a zároveň získat mnoho atraktivních cen. (Pokračování textu…)

Po letních stezkách s Brumíkem

Kdo by neznal Brumíka – kamaráda dětí a patrona jejich letních cest. Letošní léto totiž děti mohou vyrazit na prázdninové Brumíkovy letní stezky na mnoha místech v České i Slovenské republice. Stezky jsou hned tři – vodní, jejíž zastávky jsou v aquaparcích a na koupalištích, pohádkovou, která děti přivede hlavně na hrady a zámky, a zvířecí se zoologickými zahradami, westernovým mlýnem či dinoparky.   (Pokračování textu…)

Online hra o ZOO Liberec

Zábava pro děti

Online hra o ZOO Liberec

ZOO Liberec připravila online hru  o své zahradě.
V jednoduché flashové hře budete v 1. kole řadit na správná místa na kontinentech biomy (tj. savana, poušť, tropický les, hory aj.). Ve 2. kole pak na správná místa na kontinentech a biomech sedm vybraných zvířat. (Pokračování textu…)

Kam s dětmi na podzimní prázdniny? Za Darth Vaderem na festival FanCity

FanCity je pro děti

Školákům už příští týden začnou podzimní prázdniny.
Letos si budou užívat čtyřdenního volna, protože prázdniny jsou rozšířeny o víkend. (Pokračování textu…)

Poznejte Orlické hory při geocachingové hře Zakleté Říčky

“Zakleté Říčky”

Věrní návštěvníci Orlických hor i ti, kteří do regionu míří poprvé, mají novou možnost, jak poznat krásy zdejší jedinečné přírody.
Až do konce podzimu mohou vyzkoušet geocachingovou hru pod magickým názvem „Zakleté Říčky“ a spojit tak příjemné s užitečným – dobrodružné hledání a vycházky v přírodě. (Pokračování textu…)