Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Divadlo

Blíží se Mezi ploty 2015. Malí i velcí návštěvníci uvidí stovku účinkujících na čtrnácti scénách

Mezi ploty - festival kde se alkohol nepije. Ideální s dětmi

Mezi ploty – festival kde se alkohol nepije. Ideální s dětmi

Do Bohnic v září přijedou například Prago Union, Sto zvířat, Kašpárek v rohlíku, Monika Načeva a Michal Pavlíček, Ewa Farna, Dan Bárta, Simona Babčáková, Anna Polívková s Miroslavem Táborským nebo Studio Ypsilon. Návštěvníci mají mimořádnou šanci zažít poslední vystoupení Tomáše Kluse před chystanou roční pauzou.

(Pokračování textu…)

VESELÁ KAVÁRNA – nejveselejší dětská kavárna!

Kam s dětmi v Brně

VESELÁ KAVÁRNA

VESELÁ KAVÁRNA je dětská kavárna v Brně – Řečkovicích, kam můžete přijít s dětmi na výbornou kávu, teplé jídlo, čerstvé domácí zákusky, zmrzlinu či jiný “mls” z naší nabídky. (Pokračování textu…)

MeetFactory – mezinárodní centrum současného umění

MeetFactory

MeetFactory

MeetFactory vytváří v Praze novou platformu uměleckého provozu a otevírá možnost k navázání spolupráce s představiteli mezinárodních kulturních institucí.

Základním cílem je rozvíjet a provozovat umělecké centrum prolínajících se žánrů a tvůrčích skupin. MeetFactory je centrem současného umění MeetFactory představuje platformu pro multižánrový umělecký dialog a setkávání. Centrum současného umění vzniklo v budově bývalé sklárny na Smíchově a provozuje zde galerii, divadlo, hudbu, filmový klub, rezidenční programy a ateliéry umělců.  (Pokračování textu…)

Týden divadla pro děti v Rakovníku se blíží!

S dětmi do divadla...

S dětmi do divadla…

Máte rádi divadlo? Navštěvujete ho i se svými dětmi? Pak neváhejte a přijeďte druhý listopadový týden do Rakovníka, kde se uskuteční XXXIII. ročník celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež Popelka 2014. (Pokračování textu…)

Dvoudenní divadelně – hudební festival pro malé i velké MIROTICKÉ SETKÁNÍ LOUTEK A HUDBY vstupuje již do 11.ročníku

Mirotické setkání 2014

Mirotické setkání 2014

Užijte si v Miroticích rodinný festival divadla a hudby.
Za uplynulou dekádu si vybudoval nezpochybnitelné postavení na kulturní mapě jižních Čech, o čemž svědčí i fakt, že byl již pošesté vybrán a zařazen mezi “Zvlášť významné akce Jihočeského kraje za rok 2014” a získal záštitu hejtmana Jiřího Zimoly. Letošní ročník proběhne 8.– 9. srpna opět v útulném prostředí na ostrově u Dolejšího mlýna. (Pokračování textu…)

Divadlo dětem 2014 – Festival pohádek amatérských divadelních souborů v Mělníku

Děti, vezměte dospěláky do divadla!

Děti, vezměte dospěláky do divadla!

Srdečně zveme malé i velké diváky na pohádky festivalu amatérských divadelních souborů “Divadlo dětem 2014”, který byl zahájen v  neděli 26.1.
Přehlídka pokračuje až do 9. března, kdy bude slavnostně zakončena dětským karnevalem, na kterém vyhlásíme vítěze výtvarné a návštěvnické soutěže. (Pokračování textu…)