Vezměte své děti a vydejte se na cestu plnou zábavy, jak do vašich dětských let, tak do dob dávno minulých.

Zábavný park Šikland


Necelých 13 kilometrů jihozápadně od Bystřice nad Pernštejnem leží největší zábavný park v ČR Šikland.
Na rozloze 85 hektarů pohodlně zaparkujete a pak vás doslova pohltí areál plný zábavy.
Hlavní dominantou areálu je Westernové městečko, 18 dřevěných budov, které jej tvoří, jsou věrnou kopií budov z dob osidlování Amerického západu. Když se projdete přes náměstíčko, vaše mysl prodělá tu nejúžasnější cestu časem. Atmosféru města z divokého západu umocňuje na 100% všudypřítomný personál v dobových kostýmech. Právě si vás změřil pohledem kovboj opřený o sloup budovy, jenž nese ceduli JOINERY GRAVER – bar U Hrobníka. Z opasku mu lehce sklouzla ruka na kolt, vaše tělo, dobovou atmosférou nasáklé až po konečky prstů vám pumpuje adrenalin do žil. Padly dva výstřely a pořád stojíte ….. jediné, co vás teď zajímá je půjčovna kostýmů, aby jste si to s tím kovbojem mohl rozdat. V půjčovně je kolem tisíce kostýmů včetně kostýmů pro děti.
Součástí městečka je Amfiteátr, ve kterém probíhá dvakrát denně akční divadlo a Westernová show.  Přilehlé okolí městečka skrývá pro vás i vaše děti spoustu atrakcí, které vás zabaví na dlouhou dobu, např. střelbu z luku, jízdu vláčkem, indiánskou vesnici, rýžování zlata, elektrického býka, srub zlatokopa, zrcadlové bludiště, ZOO a další. Po takovéhle porci zábavy jistě dostanete hlad, proto je tu pro vás Saloon kde si vyberete z tradičních i stylových hotových jídel, Mexická restaurace kde najdete steaky a samozřejmě mexické speciality.
Sluníčko si paprsky pohrává s rtutí teploměru a Šikland opět myslí na vás a vaše děti. Aquapark, který je postaven na principu přírodního biotopu pro vás skýtá brouzdaliště pro nejmenší, tobogán v podobě „Divoké řeky“, přírodní koupaliště s plynulým vstupem do vody, multifunkční hřiště na míčové hry, sprchu a megatrampolínu.  Pro relaxaci jsou vám k dispozici lehátka, slunečníky a nechybí bar s občerstvením.
Další sekcí plné zábavy, kterou si asi především užije mužská část populace je Military a Off-road zóna. Tím nejlepším adrenalinovým zážitkem je jízda v BVP – bojové vozidlo pěchoty, kterou si můžete užít i jako řidič. Pro ty děti, které svrbí ručičky a chtějí si vyzkoušet jízdu z pozice řidiče, jsou připraveny dětské čtyřkolky a jednoduchý okruh. Čtyřkolky pro dospělé využívají pestřejší a fyzicky daleko náročnější okruh.
V nedaleké vesnici Dolní Rožínka jsou další dvě významné atrakce spadající pod zábavný park Šikland. Strašidelný zámek Draxmoor si pohraje s vaší fantazií a vaše nervy pocuchá 3D kino a tři rozsáhlá patra. Druhou významnou atrakcí je Krokodýl park. Kde najdete kromě živých aligátorů také 3D expozici kde si vytvoříte originální fotografie oblíbených pohádkových postav a nejznámějších světových destinací.
Nedílnou součástí služeb je hlídání dětí, animační programy jak pro děti tak dospělé, letní tábory pro děti. Ty jsou především zaměřeny na různá témata života na divokém západě.
Jak jste sami poznali, strávit jeden den v Šiklandu a projít si ten nejzajímavější program a atrakce je zcela nemožné.  Proto je tu pro vás připraveno ubytování, kde si opravdu vybere každý, jak délkou pobytu, tak komfortem. Hotel Colorado Grand***, Penzion Colorado Grand**, Srubové apartmány, Mobilhome, stany Outwell, Chatky, Tý pí a kemp.
Celý bohatý program, na který vás srdečně zve personál zábavného parku Šikland naleznete na www.sikland.cz

KONTAKTY:

Informační kancelář, objednávky:
Tel: +420 566 567 400
Mob: +420 602 750 130
Email: [email protected], [email protected]
Draxmoor: +420 602 319 990
www.sikland.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

1. ročník DĚTSKÝCH SUPRO PADDLEBOARD závodů

Icon 18.05.2021

Zveme Vás na 1. ročník DĚTSKÝCH SUPRO PADDLEBOARD závodů, které proběhnou na pražské Císař...

Celý článek

Dopravní hřiště pro veřejnost na Praze 5 je opět v provozu

Icon 05.06.2021

Dopravní hřiště najdete při Základní a Mateřské škole Barrandov I., která sídlí na adrese ...

Celý článek

Jihočeská Plavební

Icon 17.04.2021

Jihočeská plavební společnost provozující výletní lodní dopravu po řece Vltavě a Lužnici&n...

Celý článek

Exkurze ve sklárně RÜCKL

Icon 18.04.2021

Objevte kouzlo tradičního sklářského řemesla a staletých výrobních postupů sklárny Rückl v...

Celý článek

Harrachov – dovolená plná zábavy a zážitků

Icon 06.05.2021

Harrachov je oblíbeným střediskem zimních sportů, v posledních letech se ale těší stá...

Celý článek

S DĚTMI za zážitky pro ty nejkrásnější chvíle

Icon 14.06.2021

Jak je to ještě daleko? Kdy už tam budeme? A proč musíme jet zrovna tam? Typické otázky z ...

Celý článek
Reklama
Reklama