Oslava Mezinárodního dne dětí ve Vsetíně

Den dětí s Annou

Den dětí s Annou


V neděli 2. června 2013 od 13 hodin jsou zváni rodiče s dětmi na velkou oslavu, na Den dětí s Annou.
Záštitu nad 21. ročníkem převzala paní starostka Iveta Táborská. Panská zahrada ve Vsetíně se letos promění v námořnícký rej. Blízko k námořníkům má i výtvarná soutěž Mořský svět. Novinkou letošního ročníku je BĚH NADĚJE na podporu výzkumu onkologických onemocnění. Výtěžek z dětské tomboly bude již tradičně věnován Novorozeneckému oddělení Nemocnice ve Vsetín.
Tradiční velkolepá oslava Mezinárodního dne dětí je připravena na neděli 2. června 2013, kdy vsetínský park doslova ožije pódiovými prezentacemi zájmových kroužků, klubů, uměleckých škol, profesionálních aerobních klubů a dalších. V průběhu celého odpoledne budou v parku připravené aktivity nejen v námořníckém stylu.  Hasičské vozy, větroň, závodní tatra, trampolína, malý kolotoč, koně, historický šerm, jsou určené dětem i rodičům, kteří mají možnost aspoň na chvíli být opět dětmi.
Novinkou letošního ročníku je BĚH NADĚJE, jde o humanitární běh na podporu výzkumu onkologických onemocnění. Start i cíl je u lanové průlezky , kde od 13 hodin bude probíhat registrace. Trasa není náročná. 1,5 km můžou účastníci jít, projet na kolečkových bruslích, běžet nebo jet na koloběžce.
K dlouholeté tradici patří výtvarná soutěž, která je na téma Mořský svět. Děti mohou obrázky malovat nebo přinést namalované 2. června 2013 do šapitó od 13 do 15 hodin.  Řádně označené výkresy budou zařazeny do soutěže a následně v 17:40 hodin na pódiu slavnostně vyhodnoceny.
„Program dne dětí je doslova našlapaný. Vloni se vystřídalo  na pódiu 253 účinkujících, letos je jich přihlášeno 306. Všichni jsou srdečně zváni na přehlídku všech vystoupení. Těšit se můžeme na žáky z umělecké školy, děti ze Sokolu, karatisty z Alceda, aerobic z Fitness Clubu a na Skřivánek ze Základní školy Rokytnice. Jednou z novinek je vystoupení rock – popové dětské Kapely z Hovězí. Aktivity pro děti jsou letos v námořnickém duchu. Připravená je projížďka na raftech, pirátské tetování, vodní bitva, oprava lodi nebo  potrubní pošta.Chybět nebude ani tombola,“ prozrazuje střípky z programu hlavní organizátorka akce Iva Šobáňová ze Vsetína.
Minulý rok akci navštívilo více než 3 000 dětí a dospělých, se vybralo 7.180 Kč.  I letos výtěžek z kupónů Dětské tomboly bude věnován na nákup monitorů – podušek na hlídání dechu novorozenců pro Novorozenecké oddělení Nemocnice Vsetín. Rodiče s dětmi jsou na oslavu Mezinárodního dne dětí srdečně zváni.
Den dětí Vsetín foto 1

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Kreativní zóna DEPO2015 v Plzni

Icon 25.12.2020

Jsme prostor plný kultury a podnikavých nápadů. DEPO2015 vzniklo v roce 2015, když byla Pl...

Celý článek

Exkurze ve sklárně RÜCKL

Icon 18.04.2021

Objevte kouzlo tradičního sklářského řemesla a staletých výrobních postupů sklárny Rückl v...

Celý článek

BRuNO family park – zábavní park v Brně!

Icon 25.12.2020

Největší zábavní park v Brně! 40 atrakcí na 4 000 m2 ve vnitřní klimatizované čá...

Celý článek

RODINNÝ ZÁBAVNÍ PARK LABYRINT

Icon 26.12.2020

Labyrint se nachází v budově zrekonstruované zámecké sýpky v klidné lokalitě Nad...

Celý článek

Víkend s panenkami v Rokycanech proběhne 21.-22. 8. 2021

Icon 26.05.2021

Ve dnech 21.-22.8.2021 se v Rokycanech uskuteční akce příznačně nazvaná „Víkend s panenkam...

Celý článek

Sochy z písku v Písku

Icon 18.05.2021

V samém centru historického klenotu nad řekou Otavou, u národní kulturní památky, kte...

Celý článek
Reklama
Reklama