Fashion Market 2 – Holešovice

Fashion Market 2


Fashion Market 2 – Trh nezávislé módy, šperků a designu, který se koná 16.3.2012 – 17.3.2012 v pražských Holešovicích.
Vstup je zcela zdarma a bez bariér.
Více než sedmdesát módních návrhářů a designérů se sejde na jarním trhu nezávislé módy, šperků a designu s názvem Holešovice Fashion Market. Akce proběhne už podruhé v prostorách haly č.7 Pražské tržnice v Holešovicích ve dnech 16.-17. března 2012. Prodej originálních výrobků bude doplněn o bohatý kulturní program v podobě módních přehlídek, kadeřnické show, DJs a tanečních vystoupení. Akci pořádají nezávislé značky Lovemusic a Plazma-lab, vstup je zcela zdarma a bez bariér.
Rozsah nabízeného sortimentu je opravdu široký. Kromě barevných a extravagantních modelů, které reprezentuje například značka Yaxi Taxi, si na své přijdou milovníci streetwearového oblečení. Velké oblibě se těší oblečení Atom Rat, pány určitě nadchne značka Plazma-lab. Pro punk-metalové děti šijí Spookid, dětské oblečení nabídne i BABYole. Roztomilé hračky vyrábí dulique či Atelier-koira-kissa. V nabídce tašek zaujme například Dara Bags nebo Mum-ray.
„Asi nejpestřejší bude nabídka šperků. Šperky jsou pro nezávislé návrháře velmi lákavé pro jejich relativně levnou výrobu a široké možnosti kreativního zpracování. V krásný šperk se mohou proměnit drahé kovy i recyklovaný odpad, záleží jen na nápadu a kvalitě provedení,“ komentuje pořadatelka Kateřina Pletichová. Jako umění lze jistě označit smaltované brože Haneri v podobě krásných madam, gentlemanů a motýlů nebo krásné kožené pásky s nerezovými sponami od Honzy. Okrajově bude zastoupen i bytový design, například němým sluhou a hodinami Lovemusic či přenosnými stolečky pod notebook LaPilou.
Pro návštěvníky bude nachystán doprovodný program v podobě módních přehlídek značek Lovemusic, BABYole, Cvok a MonaRosa, tanečního vystoupení skupiny Waacki, DJs Peter Pea, Kema a Marthy, performance studentů FaVu, žonglérského vystoupení a workshopu Žongluj Imrvére i speciální účesové show HELL.cz s oblečením My Obsession a Red Raven. Sobotní večer oživí blonďatá polovička dua Čokovoko aka DJ Šalinkarta. Po celou dobu bude v provozu bar. Velkou pozornost zaslouží Kokino – báječné zákusky ve francouzském stylu, poctivě vyráběné z nejlepších surovin.
Seznam návrhářů:
Acid designs, Adell, Alter-native, Atelier MATE, Atelier-koira-kissa, Atom Rat, BABYole, Bee Sting, Bijoux de fantaisie, BlackMountain, Chilli design, Cvok, Dara bags, Deesign, DejDar, Dílnička NA TVRZI, dulique, Ellie-rs, Er, Escape Wear, EVE, Flamingopark, Fragil, Giraf, Handy EndtoEndy, Haneri, Hlasnaobraz.cz, Honza, Hura, Jane Bond, Katchi, Katcuja, KATY YAKSHA, Kpsalon, Laary Faary, LaPilou, Lichi, Longin, Lovemusic, Lucitta, Martha, Morbidezza, Mum-ray, My Square, Natebe, Nice belly, Nonclone, Pan Mon, Péťaholka, Pinx, PlayBag, Plazma-lab, Psychee, Punktura, Retart, Schmucig, Skafandr, Skynet, Spookid, Stellion, Stromli, Tate, Tikka, Tranquillo, Vektor, Vendelín, Vuchu, VYP, Wallyna, Weggart, Yaxi Taxi, Young primitive
Datum konání: 16.3.2012 – 17.3.2012
Místo konání: Holešovice, Pražská tržnice, hala č.7, Bubenské nábř. 306/13

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Kreativní zóna DEPO2015 v Plzni

Icon 25.12.2020

Jsme prostor plný kultury a podnikavých nápadů. DEPO2015 vzniklo v roce 2015, když byla Pl...

Celý článek

Exkurze ve sklárně RÜCKL

Icon 18.04.2021

Objevte kouzlo tradičního sklářského řemesla a staletých výrobních postupů sklárny Rückl v...

Celý článek

BRuNO family park – zábavní park v Brně!

Icon 25.12.2020

Největší zábavní park v Brně! 40 atrakcí na 4 000 m2 ve vnitřní klimatizované čá...

Celý článek

RODINNÝ ZÁBAVNÍ PARK LABYRINT

Icon 26.12.2020

Labyrint se nachází v budově zrekonstruované zámecké sýpky v klidné lokalitě Nad...

Celý článek

Sochy z písku v Písku

Icon 18.05.2021

V samém centru historického klenotu nad řekou Otavou, u národní kulturní památky, kte...

Celý článek

Regionální muzeum Mělník

Icon 13.12.2020

Regionální muzeum Mělník Vás srdečně zve do stálých expozic i na výstavy a akce, které poř...

Celý článek
Reklama
Reklama