Hopsárium – největší rodinné hřiště v jižních Čechách

Když byla naše holčička ještě menší než je teď, vystačila si s kostkami na koberci. Postupně kostky přestaly bavit nás i Karolínku a začali jsme se poohlížet po větší legraci.
Zjistili jsme, že v některých městech fungují velké prostory pod střechou pro hraní dětí i dospělých. Tam se nám líbilo.
Rozhodli jsme se postavit si něco podobného u nás, abychom nemuseli jezdit tak daleko.

Proto jsme koupili:
   nafukovacího žraloka, kterému se dá vlézt do tlamy
několik velkých trampolín
dopravní hřiště a do něho vozidla pro děti i dospělé
velkou prolézací věž se skluzavkami, míčky, lezeckou stěnou a různými překážkami
kopec, ze kterého se sjíždí na nafukovacích kruzích
loď, která se houpe na vlnách
multifunkční hřiště
spoustu různých prolézaček pro menší a nejmenší lidi
klokaní doupě, kam může jen ten, kdo má právě narozeniny a další.
Do obýváku se nám to všechno nevešlo a tak jsme hledali nějakou velkou, ale opravdu velkou místnost, kam bychom všechny naše poklady pohodlně vměstnali. Nakonec jsme objevili továrnu ve Vrbenské ulici, kde se zrovna nic nevyrábělo. Má něco přes 2 100 m2, což je tak akorát.
Všechno přesně podle našich představ vyrobili dodavatelé z Německa a z Holandska. Popletli sice barvy trampolín, ale jinak to jsou machři. Firma TÜV SÜD prověřila, jestli je všechno zařízení bezpečné a pravidelně to bude chodit překontrolovat.
Abychom nemuseli pro jídlo a pití chodit až na náměstí, postavili jsme v hale bistro. Vymysleli jsme podivné kulaté panáky, asi hopíky (nebo pomeranče?), kteří nám ukážou, jak nejlépe vyvádět. Vymalovali jsme a bylo hotovo.
Tohle všechno jsme si tedy pro sebe postavili. A taky pro všechny rodiče a děti, které už nebaví trávit čas u televize. Pro babičky a dědy, kteří ještě nepatří do starého železa.
A taky pro Vás, pane řediteli, abyste se přesvědčil, že ten unavený pán s knírem za monitorem se také umí smát a dokonce pomůže paní účetní, když balancuje na šikmé ploše.
Pro Vás, paní učitelky a páni učitelé, abyste jednou mohli dětem dovolit trochu víc, než co dovoluje hranatá třída se zelenou tabulí vpředu. A pro všechny ostatní z našeho kraje, kteří už nechtějí nosit šedivé brýle.
I pro vás, kteří ani České Budějovice neznáte, třeba jednou zakopnete o mapu a přijedete.
Moc se na vás těšíme.
PS: Podívejte se jak to u nás vypadá: mapa atrakcí.
 
Ponožky na nožky
Prosíme návštěvníky, aby si do Hopsária brali s sebou ponožky. Z hygienických důvodů je pohyb na boso v Hopsáriu zakázán. Kdo zapomene, nemusí zoufat, na recepci je možno zakoupit ponožky v mnoha barvách a velikostech.
Děkujeme.
http://hopsarium.cz/novinky/

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama