Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

1 listopadu, 2013:

Bechyně

Bechyně

Jihočeské město Bechyně, známé především výrobou keramiky a lázeňstvím, leží v malebné lesnaté krajině na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutné, cca 20 km jižně od Tábora.
Na osídlení z různých etap pravěku, z nichž zejména v období laténu (Keltové) patřila ostrožna k regionálním centrům, navazuje od 9. století významné raně středověké hradiště – správní a církevní středisko rozsáhlého území. (Pokračování textu…)

Dovádivou koncertní show plnou „rokenrolu pro děti“ představí kapela Pískomil se vrací s Michalem Malátným

Kam s dětmi na koncert

Pískomil se vrací a Michal Malátný

Dovádivou koncertní show plnou „rokenrolu pro děti“ představí kapela Pískomil se vrací v sobotu 23. listopadu v 15 hodin v Lucerna Music Baru v Praze.
Jako host kapely vystoupí frontman skupiny Chinaski Michal Malátný, který zazpívá hitovku Malý tvor z aktuálního Pískomilova alba A kdy už tam budem? a několik dalších skladeb. (Pokračování textu…)

Rokycany

Rokycany

Rokycany leží na soutoku Padrťského a Holoubkovského potoka v podhůří Brd, obklopené je krásnými kopci Čilinou, Kotlem a pověstmi opředeným Žďárem. Chráněná vrcholová část kopce je přírodní rezervací s pozůstatky valů keltského hradiště. Rokycany patří ke starobylým českým městům, které se v historických pramenech připomínají již r. 1110 v Kosmově Kronice české. (Pokračování textu…)

Lipno – rodinná pohoda v alpském stylu

Lipno - dovolená s dětmi

Lipno – dovolená s dětmi

Lipno mají mnozí spojené především s létem, koupáním a cyklovýlety.
V posledních letech však lipenský areál prošel překotnými změnami a stal se vyhledávanou zimní destinací. (Pokračování textu…)