Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Srpen, 2013:

Film mých snů přinese surfařskou party do Aquapalace Praha

Léto ještě nekončí

Léto ještě nekončíííí

 „Léto ještě nekončíííí,“ volá Brady na McKenzie se surfem v ruce. Slunce, písek, pláže a surf, to je ta pravá atmosféra léta. A aby vše bylo naprosto dokonalé, nechybí stylová muzika inspirovaná surfařským rockem, R&B a popem. O čem že je řeč? O novém snímku Film mých snů (Teen Beach Movie), vysílaném v premiéře 14. 9. od 11:00 na Disney Channel. Co je ale největší pecka? S tímhle teenagerským surfařským filmem můžete strávit celý víkend v Aquapalace Praha! (Pokračování textu…)

Jiřinkové slavnosti v České Skalici

Jiřiny 2013

Jiřiny 2013

Město Česká Skalice ve spolupráci s jednotlivými pořadateli pořádá každoročně začátkem září Jiřinkové slavnosti.
Pod záštitou města Česká Skalice příspěvkové, neziskové a další organizace pořádají kulturní akce, jejichž symbolem jsou květy královny podzimu – jiřiny. (Pokračování textu…)

V září se v Plzni na náměstí Republiky uskuteční závěrečná akce festivalu Živá ulice – první český Festival Polévky

festivalpolevky4

Festival Polévky 2013

V září se v Plzni bude podruhé konat Festival Polévky, zahraje jazzman Ondřej Konrád.
8. září 2013 se v Plzni na náměstí Republiky uskuteční od 16 hodin závěrečná akce festivalu Živá ulice – první český Festival Polévky. (Pokračování textu…)

Čtvrtý africký víkend – sochařský v Botanické zahradě v Tróji

G7JC5302Léto pomalu končí a s ním i Africké léto v Botanické zahradě. Přijďte se užít poslední letní víkend 31.8.2013 – 1.9.2013 v africkém stylu. Během celého víkendu bude probíhat sochařský workshop, kde si zapsaní zájemci budou moci vytesat svou vlastní sochu. (Pokračování textu…)

Hradozámecká noc na Starých hradech

Hradozámecké nocdatum konání: 31.08.2013 – 01.09.2013

HRADOZÁMECKÁ NOC na Starých Hradech – od 18.00 začínají každou půlhodinu noční pohádkové prohlídky Zámeckého pohádkového sklepení – Obří smaragdoví draci, novinka letošní sezóny. Vhodné i pro rodiny s malými dětmi, které se nemohou zdržet do setmění. (Pokračování textu…)

Festival Struny podzimu i v letošním roce pořádá intenzivní tvůrčí víkend určený hudebně zvídavým dětem a hravým rodičům

struny_01

Struny podzimu dětem 2013

Struny dětem letos naplní fantaskní svět filmů Karla Zemana, Tata Bojs, písně z Krysáků od Už jsme doma i Kapitána Pejska kapely Vltava, 51 strun v akci či bubenická show .
Struny dětem rozehrají od 18. do 20. října v pražském divadle Minor plný akord koncertů, divadelních představení, ale především hudebních, výtvarných i filmových dílen a dílniček. Rodinné výpravy se tak mohou těšit na Tata Bojs, Vltavu nebo Už jsme doma, barokní Ensemble Inégal, Pražský filharmonický sbor, bubenickou show studentů Pražské konzervatoře a také Clarinet Factory s Alanem Vitoušem, kteří se hudebně napojí na legendární filmy Karla Zemana Cesta do pravěku a Ukradená vzducholoď. (Pokračování textu…)