Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Leden, 2013:

Národní galerie oslaví 217. výročí vstupem zdarma

Kam s dětmi v Praze

Kam s dětmi v Praze

V sobotu a v neděli 2. 2. – 3. 2. 2013, v rámci oslav výročí, připravila Národní galerie v Praze pro návštěvníky vstup zdarma do svých expozic. 
Lektorské oddělení NG v Praze na volný víkend připravila čtyři desítky doprovodných programů pro děti i dospělé ve všech objektech NG v Praze, přičemž hlavní událostí bude dne 3.2. v 15h křest knihy František Frank Frantík Francois Kupka ve 4. patře veletržního paláce. (Pokračování textu…)

Bělá pod Bezdězem

Kam na výlet s dětmi

Bělá pod Bezdězem

Město Bělá pod Bezdězem leží ve středních Čechách na Mladoboleslavsku, na úpatí památného vrchu Bezděze, nad potokem Bělou, od něhož i své jméno obdrželo. (Pokračování textu…)

Veverka známá i neznámá

Veverka známá neznámá - akce pro děti

Veverka známá i neznámá

Veverka je roztomilé zvířátko, které občas zahlédnete v lese nebo v parku.
Myslíte si, že ji znáte dobře? (Pokračování textu…)

Za pěkné vysvědčení získají děti vstupné do aquaparku zdarma

Zábava pro děti

Program pro děti

Zahřejte se v tropickém ráji a vydovádějte se s dětmi na tobogánech.
Přemýšlíte, jak odměnit vaše děti za hezké vysvědčení? Přijďte s nimi v pátek 1. února 2013 do Aquapalace Praha. Pokud vaše ratolesti přinesou domů vysvědčení s jedničkami nebo dvojkami, získají za odměnu vstup do Vodního světa na dvě hodiny zdarma. (Pokračování textu…)

Detektivní putování za českými pohádkami na zámku Mníšku pod Brdy

Kam s dětmi o pololetních prázdninách

Kam s dětmi o pololetních prázdninách

V pátek 1. února mají děti školou povinné zasloužené pololetní prázdniny a mohou se svými rodiči zavítat na Pohádkovou prohlídku do zámku Mníšku pod Brdy.
Stejně tak i v sobotu a neděli 2. a 3. února se promění v detektivy, kteří musí v každé zámecké komnatě objevit ukrytou pohádku. (Pokračování textu…)

DinoPark Liberec

DinoPark Liberec - zábava pro děti

DinoPark Liberec

DinoPark Plaza Liberec je unikátním zábavním parkem se vzdělávacími prvky.
Na více než 6tis m2 ve třech patrech Nákupní galerie Plaza Liberec se můžete vydat na úžasnou cestu do druhohor, při které potkáte přes 70 statických i pohyblivých a ozvučených modelů prehistorických zvířat v životních velikostech. (Pokračování textu…)