Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Srpen, 2010:

Labyrint divadla Drak

Královéhradecké Divadlo Drak patří k zavedeným značkám na české i světové divadelní scéně. Více než půl století již divadlo nabízí zábavu pro malé i velké diváky, které tradičně vítá ve svém sídle, jen několik kroků od historického centra Hradce Králové. (Pokračování textu…)

Park hotel Tachov

Hotel se nachází v klidném prostředí zámeckého parku blízko centra Tachova. Přímo od hotelu mohou naši hosté nasednout na kola , nebo nazout turistické boty a pustit se po překrásných cyklistických či turistických stezkách , kterých je v okolí nespočet.Většina stezek vede nedotčenou přírodou CHKO Český Les. (Pokračování textu…)

Tvrz HUMMER

Tvrz HUMMER – zábavní areál pro celou rodinu
Tvrz HUMMER je stálý přírodní zábavní park ve středověkém stylu pro celou rodinu, první svého druhu v České republice. Návštěvníci zde mohou zažít na vlastní kůži atmosféru středověkého města, šermířské duely, jezdecké souboje, tanečnice, klauny, pyrotechnické efekty, koňskou show, hudební a taneční představení a poutavé a efektní večerní programy a hry nejen s historickou tématikou. (Pokračování textu…)

1. školní den s Bořkem Stavitem

Datum konání : 1.9.2010 od 15:15
Místo konání : Zámek Ctěnice

Zveme Vás na oslovu prvního školního dne na zámek Ctěnice. (Pokračování textu…)

Diamond Race

Datum konání : 21.7. – 31.08. 2010
Místo konání : Arkády Pankrác


Poslední možnost spatřit luxuzní vozy na vlastí oči!

Po celý červenec a srpen 2010 budou mít návštěvníci obchodního centra Arkády Pankrác jedinečnou příležitost shlédnout exkluzivní výstavu Supersportů, nejpřitažlivějších vozů známých z kontroverzní jízdy Diamond Race. (Pokračování textu…)

Letní Letná 2010

Datum konání : 18.8. – 31.8.2010
Místo konání : Letenská pláň (Praha)

Mezinárodní festival nového cirkusu, divadla a hudby, který se již dávno stal akcí celopražského významu. Výroba loutek, masek, malování, divadlo, zpěv, chůze na laně, žonglování, jízda na jednokolce… (Pokračování textu…)