Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

1 července, 2009:

Z pohádky do pohádky


Datum konání : 3.9.2009
Místo konání : kavárna NeoCafé u knihkupectví Luxor, Palladium Praha


JimJam čte dětem aneb z pohádky do pohádky!

V době plné technických vymožeností jen málokdy můžeme našim školáčkům a předškoláčkům dopřát opravdové pohádkové dobrodružství s jejich vysněnými hrdiny! Dětská televizní stanice JimJam se rozhodla podpořit ideu, že četba pomáhá dětem rozvíjet myšlení, představivost a rozšiřovat slovní zásobu, navíc společný čas strávený s rodiči je k nezaplacení. A právě proto pořádá JimJam zábavné odpoledne plné čtení a poslechu – JimJam pohádkování, které proběhne v sobotu 3. října 2009. Televizní kanál JimJam je pro děti zcela bezpečným místem ke hře a  setkání s oblíbenými seriálovými kamarády. Netradiční akce pro pohádkové nadšence proběhne v 11 a 16 hodin v prostorách kavárny NeoCafé u knihkupectví Luxor, umístěné v obchodním centru Palladium Praha.

Nenechte se zmást představou odpoledne stráveného pouze listováním v obrázkových knihách a poslechem pohádek, ať už těch klasických českých nebo u dětí tolik oblíbených Bořek stavitel nebo Tomáš a přátelé. Hned v úvodu děti přivítá již známý klaun Ferda, který bude pohádky dětem předčítat a jistě pro ně bude mít připravené nějaké překvapení. Děti budou mít během odpoledne opravdu napilno, kromě poslechu mohou soutěžit o mnoho atraktivních cen (hračky, knížky, dárky JimJam, atd.) a předvést své dovednosti. Na vlastní oči spatří svého oblíbeného maskota Bing&Bonga, který se s nimi jistě rád vyfotí.
Samozřejmě dojde i na dáreček, každý malý návštěvník dostane na památku balónek JimJam. Takže neváhejte a vezměte celou svoji rodinu v sobotu 3. října 2009 do Palladia na odpoledne plné pohádkových zážitků!

www.jimjam.tv

Cinestar Jihlava

Město Poděbrady

Letní divadelní slavnosti

Datum konání : 10.-12.7 2009
Místo konání : Poděbrady (Pokračování textu…)