Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Květen, 2009:

Pohádkový hrad Točník aneb Vtipotoč

[inspic=816,left,fullscreen,thumb]Můžete se těšit na vystoupení hudebních kapel různých žánrů, divadelních spolků i jednotlivců, kouzelníka, fakíra atd.
Žízeň zaženete v dobovém šenku, při práci uvidíte řezbáře, perníkářku, kováře, krajkářku, vyzkoušíte si střelbu z kuše, luku a otestujete modely historických zbraní. (Pokračování textu…)

Den Dětí s Leošem Marešem

Datum konání : 1.6.2009
Místo konání : Aquapalace Praha

Jen v Aquapalace Praha můžete na letošní Mezinárodní den dětí vidět Leoše Mareše a s ním i zábavný program, který si budou děti ještě dlouho pamatovat. (Pokračování textu…)

Den Dětí – ZOO Praha

Tatu slaví druhé narozeniny! [inspic=590,right,fullscreen,thumb]
Den dětí s Komerční bankou v ZOO

Datum konání : 30.5.2009
Místo konání : Zoo Praha
(Pokračování textu…)

Den Dětí – ZOO Ostrava

V pátek 29. května 2009 mohou děti oslavit svůj svátek také v Zoologické zahradě Ostrava. Pro malé oslavence bude v době od 9 do 14 hod připraven program „Hrátky s šelmami“. (Pokračování textu…)

Cirkus totality

[inspic=854,left,fullscreen,thumb]Datum konání : 29.5. – 1.6.2009
Rozsáhlá venkovní expozice Kalendárium totality nabízí na ploše tylizované autobusové zastávky srovnávací přehled zásadních dějinných zlomů poválečné totalitní minulosti.. (Pokračování textu…)

Den Dětí – s Posázavským pacifikem

Oslavy Dne dětí na nádraží Praha Braník, zvláštní vlaky, výstava vozidel, doprovodný program, vyhlídkové jízdy na Most inteligence.. (Pokračování textu…)