Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Únor, 2009:

ERMI HOTEL***

[inspic=536,left,fullscreen,thumb]Hotel Ermi se nachází v jedinečném prostředí Brdské vrchoviny- pouze 40 minut z metropole. Nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou, situovaný v krásném přírodním prostředí Brdské vrchoviny pod lesem „ Slonovcem“ na pozemku o rozloze 1,9 ha s výhledem na bájný vrch Plešivec. (Pokračování textu…)

Deníčky z cest a cestovatelské blogy

Deníčky z cest a cestovatelské blogy teď můžete mít na www.HedvabnaStezka.cz
Kdo si píše cestovní deník nebo chce občas o sobě dát vědět známým a příbuzným, může využít nové sekce blogů na cestovatelském serveru www.HedvabnaStezka.cz.
(Pokračování textu…)

Masopust Zákupy

termín konání: 28.02.2009[inspic=535,right,fullscreen,thumb]

Muzeum Eduarda Helda pořádá obnovenou tradici masopustního průvodu, čekají Vás zabijačkové pochoutky:jitrnice, jelita, klobásy zabijačková polévka, guláš.Bude hrát živá hudba v podání Tvosty Band Mimoň a pro děti jsou připraveny atrakce. (Pokračování textu…)

Planetárium Praha

[inspic=534,left,fullscreen,thumb]Prostřednictvím umělé oblohy planetária se seznámíte s nejzajímavějšími souhvězdími severní i jižní polokoule a s řadou objektů pozorovatelných pouhým okem nebo malým dalekohledem. Přístupnou formou připravený nový pořad, doprovázený názornými laserovými efekty, je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro starší děti. (Pokračování textu…)

McDonald’s Cup

Co je McDonald’s Cup ?[inspic=530,right,fullscreen,thumb]

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol. Letos již 12. ročník. Ve dvou věkových kategoriích nastupuje do turnaje téměř 85 tisíc chlapců a děvčat ve věku 6-11 let. McDonald’s Cup se hraje na 3 238 základních školách České republiky a stále se zapojují další. (Pokračování textu…)

Veselé závody pro veřejnost a karneval

Staré město
27.2. – Závod v obřím slalomu pro veřejnost[inspic=529,right,fullscreen,thumb]
– od 14:00 hod na vleku Sedlo
-večer vyhlášení výsledků + diskotéka s grilováním (Pokračování textu…)