Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Říjen, 2006:

Muzeum betlémů Karlštejn

betlemy_03.jpgBlíží se vánoce a nastává čas vánočních výletů za nákupy a také za tradicemi. Jednu z nich, betlémy, můžete vidět na Karlštejně. Muzeum se specializuje na staré české betlémy, ve sbírce je 50 hodnotných betlémů a předmětů, které s betlémskou tématickou souvisí. Raritou je Karlštejnský královský betlém – největší loutkový betlém. Na výstavě jsme byli před třemi roky a byli jsme moc spokojeni, betlémy jsou opravdu nádherné.
(Pokračování textu…)

Bedřichov (lyžařský areál)

Zimní středisko Bedřichov se nachází v centrální části Jizerských hor. Sjezdové tratě jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Středisko s vysokou přepravní kapacitou vleků (5520 os./hod.) a širokými pláněmi ke sjezdovému lyžování je vybaveno systémem technického zasněžování a nabízí denně večerní lyžování. Bedřichov je místem nástupu na 80 km upravovaných běžeckých tratí Jizerské magistrály. Jízdenky jsou platné i v lyžařském středisku Severák. Parkoviště v ceně jízdného v místě. (Pokračování textu…)

PODZIMNÍ SUPER PRÁZDNINY

7miles1.jpgZveme Vás do našeho rekreačního areálu „Přístav” u Žermanické přehrady. V krásném prostředí u přehrady s výhledem na Lysou horu jsme pro období podzimních prázdnin připravili sportovní a relaxační nabídku. Všichni milovníci sportu, rekreace i Vaše děti se mohou zapojit do programů pod vedením studentů rekreologie z Ostravské univerzity. (Pokračování textu…)

Herlíkovice (lyžařský areál)

Nově modernizované lyžařské středisko 3 km od Vrchlabí. Přepravu lyžařů zajišťuje dvousedačková lanová dráha délky 1 400 m a čtyřsedačková lanová dráha o délce 1 150 m, která je v provozu i při večerním lyžování, 2 nové kotvové vleky v areálu Herlíkovice a další 3 vleky v areálu Bubákov. (Pokračování textu…)

Horní Mísečky – Medvědín (lyžařský areál)

Středisko Horní Mísečky je položené v klidné oblasti obce Vítkovice ve výšce 1.000 m n. m. a svou atmosférou je vhodné pro rodinnou rekreaci. Čtyřsedačková lanová dráha Medvědín, která vede do nadmořské výšky 1.270 m n. m., je ideálním spojením Horních Míseček se Špindlerovým Mlýnem. (Pokračování textu…)

Špindlerův Mlýn – Svatý Petr (lyžařský areál)

SKIAREÁL Špindlerův Mlýn provozuje 4 lanové dráhy a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 85% možno v případě nepříznivých sněhových podmínek technicky vysněžit. (Pokračování textu…)