Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Načerpejte novou energii a nechte se hýčkat

jez_01

Hotel Jezerka

Také Vás už nebaví podzimní plískanice a vrtochy počasí? Zkuste si udělat pár dnů volna a dobijte si energii wellness pobytem s masážemi, vířivkou a dalšími aktivitami, které Vás blahodárně zregenerují a zlepší náladu.

Ideálním místem pro podobnou relaxaci je Hotel Jezerka – báječné místo uprostřed Železných hor, na břehu Sečské přehrady, které láká k odpočinku, ale skvěle se hodí i pro aktivní dovolenou. Již dva roky je zde v provozu velice moderní a útulné Wellness&Spa.

Sauna, vířivka, relaxační hudba, masáže… Cítíte tu pohodu? A nemusíte mít obavy, to není vše co zde najdete. Wellness centrum se rozkládá na ploše kolem 800m2. Najdete zde i biosaunu, solnou lázeň s inhalátorem, tropickou saunu, odpočívárny s barem a výbornými nápoji z čerstvého ovoce a zeleniny a v neposlední řadě skvělé maséry kteří Vás budou hýčkat. Pokud nejste příznivci saunování, můžete vyzkoušet i hotelové Akvafit centrum s vnitřním bazénem, vířivkou, squash, posilovnu a solárium. Večer si můžete zahrát bowling nebo natrénovat odpal na golfovém trenažéru. Pokud si budete chtít zvednout adrenalin, můžete vyzkoušet střelbu na hotelové střelnici se zkušeným instruktorem, který Vám poradí jak na to.

V hotelovém komplexu se jistě nudit nebudete. Tak neváhejte a přijeďte nás vyzkoušet.
Za vše hovoří i fakt, že zhruba polovina  hostů se do hotelu opakovaně vrací.

Komentáře lze přidat přes facebook.