Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Kam s dětmi na víkend?

Camp Oase

Camp Oase

Chcete spojit pohyb a zábavu a necestovat nikam daleko?
Zastavte se ve Sportovně rekreačním areálu a campingu Oase Praha.

Naleznete jej jen asi 5 km jižně pod Prahou, mezi obcemi Zlatníky a Libeň. Areál je zaměřen zejména na rodiny s dětmi a nabízí opravdu mnoho atrakcí pro malé návštěvníky. Zatímco děti budou zkoušet nová dětská hřiště, dovádět na houpačkách, šlapacích autech, odrážedlech, lanovce, trampolínách, nebo ve vnitřním miniclubu- rodiče si mohou zahrát volejbal, stolní tenis, nebo jednoduše odpočinout u šálku kávy, nebo se osvěžit studenými nápoji a zmrzlinou.

V červenci a srpnu je otevřen i stánek s teplým očerstvení (hranolky, pizzu,…). Kvalitní sanitární zázemí, včetně přebalovací místnosti těch nejmenších je samozřejmostí.
Pokud se rozhodnete strávit delší dobu, využijete jistě i venkovní, nebo vnitřní bazén, vířivku, nebo výuku lukostřelby. V červenci a srpnu jsou zde pak pro děti pořádané i pravidelné animační programy. V areálu campingu je samozřejmě možné se i ubytovat, ve večerních hodinách Vás pak rádi přivítáme v campingové restauraci.

Dostanete se k nám autem, nebo na kole při po cyklotrase Pražské kolo. Trasa A50/č.8100, zvaná též Pražské kolo, nebo příměstským autobusem č. 341 přímo ke kempu (Libeř-Libeň-Oáza)

Více informací na www.CampingOase.cz

Akce na tento víkend

skladacka_camp_01

Dětské hřiště, houpačky a odpočinkové sezení bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR

Komentáře lze přidat přes facebook.