Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


ZOO Ohrada (Hluboká nad Vltavou)

DSC_0480.JPGZOO OHRADA Hluboká nad Vltavou leží v těsné blízkosti města a zámku Hluboká nad Vltavou, vedle loveckého zámku. Díky poloze v rovinaté krajině na břehu rybníka poskytuje možnost pohodlné procházky. Parkoviště je přímo před vchodem areálu, k dispozici je občerstvení (mimo zimní měsíce) i možnost zakoupení suvenýrů. Nejvýznamnější chovatelské úspěchy: jeřábi popelaví, plameňáci růžoví, želvy zelenavé, želvy bahenní, arasari řasnatí, satyři obecní, puštíci bělaví, puštíci bradatí, krkavci, snovači zahradní, lžičáci pestří, bernešky rudokrké. Nově otevřené expozice: soví areál a průchozí voliéra pro ptáky bahňáky.

Děti na výletě

ZOO je pohodlně dostupná pro kočárky.

Poloha

mapa_hluboka1.gif

Fotografie:

DSC_0545.JPG
DSC_0539.JPG
DSC_0530.JPG
DSC_0500.JPG
DSC_0490.JPG
DSC_0489.JPG
DSC_0482.JPG
DSC_0480.JPG
DSC_0471.JPG
DSC_0470.JPG

4 komentáře

  1. Přibylová napsal:

    Dobrý den mám dotaz pořádá ZOO Ohrada den otevřených dveří, nebo neposkytuje nějaké akční slevy např. akce ke dni dětí – děti zdarma apod. Přibylová- děkuji za odpověď

  2. ŠÁRKA SVOBODOVÁ napsal:

    PROSÍM SMÍ SE DO ZOO SE PSEM?

  3. Kačka napsal:

    ZOO je fakt skvělá, malá, ale kontaktní a pro děti ideální, navíc je v úžasném prostředí. Jen pozor – nezapomeňte vzít dětem s sebou dostatek jídla, ve stáncích nemají nic než smažený věci a jiný, nepříliš zdravý věci.