Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Zimní fotosoutěž s Garnier

Lákají vás zimní radovánky? Pak je tato soutěž právě pro vás.

Pokud si lámete hlavu s tím, jak si zpestřit tyto chladné zimní dny, kam vyrazit na výlet nebo na krátkou procházku, kam se vydat s dětmi nebo s přáteli, rozhodně navštivte webové stránky Garnier www.pozelene.cz. Inspirujte se zde a užijte si ty pravé zimní radovánky, na které jen tak nezapomenete. Nyní se navíc můžete zúčastnit nové zimní fotosoutěže a vyhrát hodnotné ceny.

Webové stránky Garnier www.pozelene.cz jsou plné skvělých tipů na výlety v České i Slovenské republice. Pokud nevíte, kam vyrazit na romantický výlet do zasněžené zimní přírody nebo kam se vypravit s dětmi o víkendu, určitě zde naleznete spoustu inspirací. Zároveň můžete pomoci ostatním výletníkům a podělit se s nimi o své vlastní zkušenosti, doporučit vlastní výletní trasu nebo přidat fotky ze zajímavých míst, které jste navštívili.

Mnoho z výletů, které naleznete na stránce www.pozelene.cz lze i v zimních měsících absolvovat ve sportovním duchu, a to na běžkách. Pokud vás lákají podobné zimní radovánky, pak je nová soutěž právě pro vás. Stačí poslat fotku sněžného anděla (kouzelné zimní bytosti zjevující se pod zády lidí ležících na sněhu a mávajících rukama a nohama) a máte šanci vyhrát skvělé ceny. Odborná porota vybere deset nejkreativnějších fotografií a odmění výherce. Autor nejlepšího příspěvku získá dámské běžky značky Fischer (včetně vázání a hůlek) a zbylých devět výherců dostane balíček regenerační kosmetiky Garnier. Tak neváhejte, teple se oblečte, vyrazte si užít spoustu zábavy a nezapomeňte na foťák!!

Více informací o soutěži a podmínky naleznete na stránce www.pozelene.cz. Soutěžit můžete od 1. prosince 2011 do konce ledna 2012. Své příspěvky zasílejte prostřednictvím e-mailu pozelene@gmiprojects.cz.

Komerční sdělení

Komentáře lze přidat přes facebook.