Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Víkend 23.- 25.8. bude patřit dětem a nejrůznějším slavnostem ku příležitosti loučení se s letními prázdninami

Zámek Potštejn

Zámek Potštejn

Prázdniny se chílí ke konci a my pro Vás máme několik tipů na akce pro děti v Orlickém kraji.
Nechte se inspirovat.

V pátek 23. 8. putujte se Zilvarem nebo nočním Potštejnem

Pepek Zilvar, hrdina Poláčkovy knihy Bylo nás pět provází návštěvníky Rychnova zajímavými místy spojenými s dějem této knihy. Prohlídku můžete ukončeit příjemným posezení v šenku místního pivovaru.
www.kulturark.cz, www.pivovarrychnov.cz

Zámek Potštejn vám představí svá krásná zákoutí při nočních prohlídkách. Nebudete se pouze bát, také se zajisté zasmějete, budete mít možnost hodovat u stejné tabule s lakotným hrabětem Chamaré a co víc, společně nahlédneme do nočního života zámeckých pánů a dam z poloviny 18. století.
www.zamekpotstejn.cz

V sobotu 24.8. vezměte ratolesti na loutkový festival

V Žamberku, v areálu U kapličky pod Suticí vypukne loutkový rej. To festival Ejhle Loutka hostí nad 10 divadelních souborů se svou speciální tvorbou pro děti. Poud vaše děti milují divadlo, nejen to  loutkové, tak tady byste neměli chybět.
www.layno.cz

Návštěvu Žamberka můžete spojit s prohlídkou místního Městského muzea či Pivovaru Kanec. www.zamberk.cz

Počasí by nám mělo přát a proto určitě vezměte kolo a jeďte se projet po místních cyklostezkách. Třeba po té, co vede do krásného Letohradu. http://www.mojeorlickehory.cz/orlicke-cyklo-inline-kralovstvi/

V neděli 25.8. trocha adrenalinu na závěr

Víte jaké je to jet po nejdelší sjezdovce v Deštném v létě? Zkuste to na horské tříkolce! Novinka letošního léta vrcholí. Nepropásněte to stejně jako letní provoz lanové dráhy. Lanovka přepravuje pěší turisty, kola a kočárky. Na obě služby můžete využít naší speciální KARTU HOSTA.
www.destne.info, www.orlickakarta.cz
Akce na tento víkend

Komentáře lze přidat přes facebook.