Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Vánoční a dětské prohlídky, trhy a koncerty na hradech a zámcích již v listopadu

RATIBORICE

Ratibořice

I přesto, že posledním říjnem skončila návštěvnická sezóna na našich hradech a zámcích, připravily si pro vás správy některých objektů velmi zajímavé akce.

Zámek Sychrov je pro veřejnost otevřen celoročně a navíc svoji stálou nabídku obohatil o kostýmované prohlídky nejenom pro rodiny s dětmi „O tichém království“, které budou probíhat o víkendu 16.-17.11. Poslední listopadový víkend bude na Sychrově patřit adventním trhům.

Na Hrádek u Nechanic vás zveme nejenom na prohlídky vánočně nazdobenými interiéry (23.11. – 8.12), ale  v zámecké kuchyni si můžete zakoupit pravý Zámecký punč, kávu, ale také cukroví a drobné dárky.

Vánoční prohlídky nazdobeným zámkem vás již v listopadu čekají také na zámku Náchod (28.11. – 1.12.), vánoční koncert se zde bude konat 29.11.

Milovníky tradičních vánočních trhů zveme na Kuks ve dnech 23.-24.11. V tyto dny vás zde čeká velké množství stánků s dárkovými předměty a suvenýry a také speciální prohlídky hospitalu.

Zámek Litomyšl srdečně zve na Barborkové slavnosti o prvním adventním víkendu, tedy 30.11. – 1.12. Těšit se můžete na jarmark, adventní prohlídky zámku, patchworkovou dílnu, ale také na zámecké sklepení plné strašidel!

SYCHROV_TRH

Kam s dětmi v listopadu

Komentáře lze přidat přes facebook.