Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


O nejohnivější vílu Ohnivku – výtvarná soutěž pro děti

Akce pro děti

Akce pro děti – výtvarná soutěž

Chvalský zámek si pro děti připravil výtvarnou soutěž  „O nejohnivější vílu Ohnivku“.
Soutěž je již v plném proudu, ale obrázky je možné zasílat do 11.1.2013.

Milé děti,

znáte naši vílu Ohnivku? Je to taková čiperná a občas trochu rozverná osůbka sídlící odpradávna na Chvalském zámku. Od ledna 2012 se s ní navíc můžete potkávat na zámeckých výstavách. Hraje si s vámi na schovávanou a vy pak hledáte po zámku její poztrácené plamínky. To ji moc baví a vás doufejme také.

Ohnivka se však trochu stydí, a proto se sama ukazuje jen někdy – například při Pohádkových víkendech s vílou Ohnivkou. Pan malíř ji tam zahlédl a namaloval. Co když ale něco přehlédl? Třeba jste ji také viděly a podle vás vypadá přece jen trošku jinak. Zajímalo by nás proto, jak si ji představujete vy samy. Zkuste nám vílu Ohnivku namalovat!

Malujte ji podle své fantazie.

O nejohnivější vílu Ohnivku – výtvarná soutěž pro děti

Podmínky soutěže jsou následující:
 Kategorie:
kategorie – předškolní děti
kategorie – 1. až 3. třída ZŠ
kategorie – 4. až 6. třída ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií
kategorie – 7. až 9. třída ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií

Technika: libovolná
Formát: A4, A3 nebo A2
Termíny: Obrázky odevzdejte nejpozději do 11. ledna 2013 do 17.00 hodin na recepci Chvalského zámku. (Z druhé strany obrázku uveďte jméno autora, adresu bydliště nebo školy, věk – u školních dětí třídu, zařazení do kategorie, kontaktní telefon).

Dne 14. ledna zasedne komise, jejímž členem bude i malíř, který výtvarnou podobu víly Ohnivky vytvořil a který pro vás kreslí oblíbený komiks. Z každé kategorie vyhlásíme tři výherce, kteří budou odměněni.

Všechny výtvarné práce budou vystaveny na Chvalském zámku.
Slavnostní vyhlášení vítězných prací proběhne v neděli 20. ledna v 15.30 hodin na Chvalském zámku v rámci slavnostního otevření výstavy Večerníčky na Chvalském zámku (budou u nás Krteček, Maxipes Fík a Autopohádky). Zároveň bude vylosován výherce celoroční soutěže „O kouzelný plamínek víly Ohnivky“. Pro výherce výtvarné soutěže i soutěže plamínkové je připravena prohlídka s vílou Ohnivkou a další ceny.

Komentáře lze přidat přes facebook.