Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Febiofest 2014 v Praze v Cinestaru Anděl promítne mnoho animovaných filmu pro děti

FEBIOFEST - 21.-28.3.2014

FEBIOFEST – 21.-28.3.2014

Mezinárodní filmový festival Praha – FEBIOFEST byl založen v roce 1993 nezávislou filmovou a televizní společností FEBIO. Začínal jako akce pořádaná téměř bez peněz, ale s nadšením pro přátele a filmové fanoušky, se během let proměnil ve velký filmový festival, který si ale stále zachovává svůj původní profil a cíl: všechno pro diváka.

Febiofest, situovaný do multiplexu Cinestar Anděl na pražském Smíchově, garantuje ve všech 12 kinosálech výjimečnou technickou kvalitu promítání pro všechny formáty, stejně jako dokonalé pohodlí pro festivalové diváky. Navíc nabízí bohatý hudební doprovodný program.

Během posledních let uvedli osobně své filmy na Febiofestu takoví slavní tvůrci jako například Nanni Moretti, Geraldina Chaplin, Peter Weir, Olivier Assayas, Richard Lester, Roman Polanski, Volker Schlöndorff, Bruno Dumont, István Szabó, Tsai Ming-Liang, Tom Tykwer, Hal Hartley, Andrej Končalovskij, Armin Mueller Stahl, Nikita Michalkov, Carlos Saura, Bruno Ganz nebo Claudia Cardinale.

Febiofest 2014 je vhodný také pro děti – nabízí mnoho animovaných filmů – kompletní program – a v rámci doprovodného programu je možné vyzkoušet taneční workshopy pro úplné začátečníky – ZDE.

Komentáře lze přidat přes facebook.