Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Unikátní sbírka produktů APPLE 1976 – 2012

Výstava nějvětší soukromé sbírky produktů Apple.

Nadace centra Pop Art Galery – AppleMuseum

AppleMuseum.com je největší sbírka produktů Apple na světě.

Můžete u nás nahlédnout do nedávné minulosti a vžít se do doby, kdy Steve Jobs sestrojil spolu se Stevem Wozniakem v garáži svých rodičů první osobní počítač značky Apple. Expozice se nezaměřuje pouze na Apple jako takový ale také na společnosti NeXT Computer a Pixar, které Jobs po odchodu z Applu založil.

E00B5566

Projděte se fascinujícím příběhem geniálního vizionáře, který stvořil prosperující Apple, z kterého byl později vyhozen, založil úspěšnou společnost NeXT, koupil filmová studia Pixar, aby se poté mohl do Applu vrátit a stvořit z něj nejúspěšnější firmu všech dob.
Díky interaktivnímu průvodci přeloženému do osmi jazykových mutací muže v podstatě kdokoliv načerpat detailní informace o každém z vystavovaných exponátů, které jsou bez výjimky originály.

AppleMuseum sídlí v měšťanském domě, který patří k nejpozoruhodnějším stavbám na Královské cestě. Historie sklepních prostor, které slouží k výstavám děl současných českých umělců, sahá až do 12. století.

E00B5113

Jen těžko byste hledali tolik informací o společnosti Apple, jež nastolila nejen nové trendy a technologie, ale také životní styl, který přijaly za svůj desítky milionů lidí po celém světě.

Applemuseum

Výtěžek expozice bude věnován na nadační účely. A to především pro lidi po traumatických nehodách, kteří trpí částečnou nebo trvalou ztrátou pohyblivosti.

Nadace centra Pop Art Galery – AppleMuseum

adresa: Husova 21, Praha 1
telefon: 774 414 775
email: info@applemuseum.com

www.applemuseum.com

 

 

E00B5609

Komentáře lze přidat přes facebook.