Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Kam s dětmi v sobotu? Přeci na SAZKAmobil drakiádu na zámek Sychrov!

Výlet s dětmi na drakiádu

Výlet s dětmi na drakiádu

V sobotu 3. října proběhne na státním zámku Sychrov nejpohodovější a největší Slavnost Jablka tohoto roku. Můžete se těšit nejen na jablečné produkty, den plný soutěží a koncerty známých kapel v čele s paní Martou Kubišovou, ale i na pořádnou drakiádu se společností SAZKAmobil a Šťastnou SIMkou.

Velcí i malí návštěvníci si mohou zasoutěžit o chytré mobilní telefony a krásné plyšové hračky. Jak na to? Stačí předem zakoupit Šťastnou SIM kartu od SAZKAmobilu. Na vybraných obchodních místech získáte jako dárek draka, kterého si můžete domalovat přiloženými fixy dle vaší fantazie. Na Sychrově můžete soutěžit i s vlastnoručně vyrobenými draky s motivem Šťastné SIMky. Vaše drakiádové zápolení nezapomeňte zaznamenat a fotografie následně nahrát na stránky www.drakiada.sazkamobil.cz. Fotografické vzpomínky můžete poslat svým kamarádům a známým do emailu nebo na FB a sbírat tak hlasy do soutěže.

Rodinný výlet na zámek Sychrov si nenechte ujít. Program akce a podrobné informace naleznete na webu www.slavnostjablka.cz nebo na www.facebook.com/SlavnostJablka.   Vstupenky lze zakoupit v předprodeji sítě Ticketpro.

Těšíme se na viděnou na sobotní SAZKAmobil drakiádě na zámku Sychrov!

sgsg

Komentáře lze přidat přes facebook.