Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


JoyRide 2010

Datum konání : 3. – 4.9.2010
Místo konání : Císařská louka

Festival extrémních sportů
Historie tohoto již sedmého ročníku začala exhibicí ve wakeboardingu a skateboardingu v roce 2004 na smíchovském Hořejším nábřeží. Postupným přidáváním sportů se festival rozšířil až do dnešní podoby. Hlavními sporty sedmého ročníku jsou freestyle motocross, breakdance battle, bmx a biketrial. Festival nabízí ale i další sporty, které se prezentují ve formě závodů nebo exhibic.

PROGRAM
Pátek 3.9.2010
START 15.00
VSTUP ZDARMA (bez jakéhokoliv lístku)

15.15 start JoyRide Paintball Contest
15.00 – 20.00 Paintball & Airsoft test area (airsoft 20Kč/100ran, paintball 200Kč – vybavení + 50ks kuliček, kulička 1ks/1Kč) Paintball turnaj o ceny v hodnotě 20 tisíc korun
15.00 – 20.00 Lanové centrum (150,- Kč)
15.00 – 20.00 Lukostřelba (5 šípů za 25,- Kč)

Vodní sporty
15.00 – 19.00 Wakeboard – contest
16.00 / 17.00 Jet ski – exhibice, Beach sporty
15.00 – 19.30 open beach rugby turnaj (bezkontaktní rugby)
15.00 – 19.30 open beach soccer turnaj (plážový fotbal)
16.00 -16.30 Beachrugby
16.45 – 17.30 Beachsoccer o 3. místo
17.45 – 18.15 Beachrugby
18.30 – 19.15 Beachsoccer o 1. místo

JoyRide.cz Music Stage
16:40 – 17:20 NIGHT
17:50 – 18:45 Post -it
19:00 – 20:00 Status Preasents
20.00 – 20:30 Vyhlášení vítězů
20:40 – 22:00 CLOU – hlavní koncert přední české kapely
22.00 – 01.00 After párty na parníku/Meat Factory (v jednání – připravujeme / vstup 100Kč)

Doprava
* přívozem – www.prazskeprivozy.cz
* TRAM/BUS: zastávka Lihovar dále pěšky
* pěšky cca. 15 minut od Smichovského nádraží
* vozem parkujte v přilehlých ulicích, na ostrov Císařská louka vstup pouze pěšky!


Dodržujte prosím tyto pravidla:

Zákaz vnášení jídla, pití, drog a zbraní do areálu festivalu

Sobota – 4.9.2010 – Praha 4 – Braník

START festivalu v 10.00
A-park Ledárny – Ledařská ulice

Doprava:
TRAM/BUS: zastávka Pobřežní cesta
pěšky cca. 10 minut od nádraží Bráník
vozem parkujte v přilehlých ulicích Bráníku, nejbližší ulice kolem areálu budou uzavřeny

FMX ARENA
13.00 – trénink FMX contest
14.30 – FMX contest I.
17.00 – FMX contest II
19.00 – FINÁLE FMX contest

BMX & MTB ARENA
10.00 – 13.30 volný trénink BMX + MTB
13.00 – 13.50 registrace jezdců
14.00 Zahájení závodů
14.10 – 15.10 Kvalifikace MTB jezdců
15.40 – 16.40 kvalifikace BMX
16.45 – 16.55 trénink MTB jezdců
17.00 – 17.35 Finále MTB
17.55 – 18.05 trénink BMX jezdců
18.10 – 18. 45 Finále BMX
20:00 Vyhlášení výsledků závodů na hlavním pódiu

BIKETRIAL, TRIAL & POWERISER ARENA
11:00-12:00 registrace
11:00-12:45 volné tréninky
13:00-13:45 kvalifikace Freestyle Trial contest
14:00-14:45 finále Freestyle Trial contest
15:45-16:00 exhibice mototrialu – Jirka Svoboda
16:30-17:30 Monty Eliminator race
17:30-18:00 Final jam

Simpleride Show Richarda Gasperottiho
* freeride MTB exhibice na 3,5 m vysokých lávkách
* soutěže pro návštěvníky
* freeride škola pro návštěvníky

Paintball & airsoft test arena
12.00 – 20.00
vyzkoušení za symbolickou cenu

JoyRide.cz Stage
13:00 – 13.45 Rara Avis
14:00 – 14:45 Voltavox
15:15 – 16:00 River Jordan
16:30 – 17:15 Mr. Loco
17:45 – 18:30 Niceland
19:00 – 20:00 Eddie Stoilow
20:00 – 20:30 Vyhlášení vítězů
21:00 – 22:00 PSH
22:30 – 23:30 SKYLINE

COOL BreakDance Arena
• open battle breakdance a streetdance o 30.000Kč
11:00 – příchod Nicky a Lix
11:45 – příchod o Djs, Speaker
12:00 – otevření prostoru a backstage pro tanečníky
12:15 – začátek registrace na místě
13:00 – 1. kolo battlů 5vs5 streetdance (8 x 8min)
14:20 – 1. kolo battlů 5vs5 breakdance (8 x 8min)
15:40 – čtvrtfinále 5vs5 streetdance (4 x 8min)
16:20 – čtvrtfinále 5vs5 breakdance (4 x 8min)
17:00 – Koncert Notes from Prague (45min + 15min příprava a odklizení techniky)
18:00 – Semifinále streetdance (2 x 10 min)
18:25 – Semifinále breakdance (2 x 10 min)
18:50 – battle o 3. místo + finále streetdance (2 x 10 min)
19:15 – battle o 3. místo + finále breakdance (2 x 10 min)
19:45 – předpokládaný konec
20:00 – vyhlášení výsledků a předání prize money hlavní stage

COOL Zone
10:00 – 24:00
* BOUNCE! BOUNCE! DJ KAY + DJ TUZEX /SUNSHINE/

VIP G2 zóna (vstup pouze pro majitele G2 konta od Komerční banky)
* horolezecká stěna
* aerotrim
* bungee trampolíny
* segway
* airbrush tetování
* G2 bar

UNIVERSUM DANCE ZONE
Taneční skupina BDS uvádí DANCE ACADEMY

13:00 DJ Rockstar
18:00 Dance Hall
20:00 Hip Hop
21:30 Laserman show
22:00 House Dance

www.joyride.cz

Komentáře lze přidat přes facebook.