Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Princezny a princové si v zámku dají dostaveníčko v květnu

Ples princezen

Zámek Napajedla zažije velkou událost.
Dostaveníčko si tam dají princezny a princové, kteří budou mít 20. května od 15 hodin svůj ples. Zábavné odpoledne je určené především pro děti milující nejrůznější pohádky. Malí šlechticové si mezi s sebou vyberou miss princeznu Fitněnku nebo se potkají s císařem a císařovnou.

„V pohádkové atmosféře si děti vyzkouší některou z historických aktivit, například si vyzkouší, jak tančí princezny. Na plese budou děti soutěžit i o postup do finále v Brandýse nad Labem, kde budou k zhlédnutí i ty nejlepší sestavy ze soutěže nazvané O Pohár princezny Fitněnky,“ přiblížila program jedna z organizátorek Hana Srncová.

V napajedelském zámku se uskuteční mimo jiné i vystoupení kouzelníka Jiřího Hadaše, pohádková diskotéka, tvořivá dílna, historický jarmark nebo vystoupení šermířů. Učit se budou i historické tance. Na programu je i pasování na Krále a Královku.

Akci organizuje Sdružení Děti fitness aneb sportem proti drogám.

Současně můžete na zámku navštívit výstavu Afrika a výstavu historických kočárků, prohlídku zámku a další. V sobotu i v neděli od 10:00 do 16:00 hodin.

 

Zámek Napajedla s.r.o.
Zámecká 265
763 61 Napajedla

Komentáře lze přidat přes facebook.