Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

PR články

Dovolená s dětmi u nás nebo v zahraničí

Vzdálenosti se zkracují, letenky zlevňují, takže cena ani náročnost zahraniční dovolené nebude o nic větší než té v České republice. Mám dvě děti, rádi cestujeme a vyzkoušeli jsme různé varianty. Kratší i delší výlety, letecky i autem. Dokud dětem nejsou 2 nebo 3 roky, můžete využít různé slevy na cestování s dětmi. Třeba u letenek platíte plnou cenu od dovršení dvou let věk  u, do tří let máte zase často ubytování i stravu úplně zdarma. Setkali jsme se s různými variantami a vždy je dobré si předem přečíst podmínky, případně se poskytovatele zeptat. (Pokračování textu…)

Kouzelný svět Adolfa Borna v Horšovském Týně

IMG_2209_up (2)  Nevíte, co dát svým dětem jako dárek za vysvědčení? Zaveďte je do světa pohádek, fantazie a uměleckých představ jednoho z nejvýznamnějších českých výtvarníků – Adolfa Borna. A setkat se s ním můžete i osobně v sobotu 27. června 2015. (Pokračování textu…)

Kupte si dovolenou se slevou již nyní!

4V6A2984_DxO

Hotel Jezerka

Slyšíte? Jaro už pomalu klepe na dveře. Takže právě teď je nevyšší čas pro výběr letní dovolené. Hotely totiž nyní nabízí slevy za včasný nákup na tak zvaný first minute. V některých případech je sleva opravdu zajímavá. (Pokračování textu…)

Nezlobte Jetíka!

Jetik- po-stopach-020Ještě nedávno sloužil himálajský sněžný muž jako strašidlo pro zlobivé děti. Dnes je ale jejich ikonou a miláčkem. Zasloužil se o to Jetík, maskot poznávací hry, kterou pro malé i velké horaly pořádá Horská služba.
O Jetíkovi a sbírání razítek ukrytých na 150 místech českých hor si přečtěte na jeho webu. Projděte si také dlouhý seznam výletů, které můžete podniknout se svými dětmi nebo zdatnými kamarády v zimě i v létě, pěšky, na kole i na běžkách. Najdete tu oblíbené turistické trasy i výlety do míst méně navštěvovaných, slibujících klid a dokonalé splynutí s přírodou. (Pokračování textu…)

Nadace Naše dítě 20 let pomáhá ohroženým dětem

Nadace Nase dite-PR clanek-Rodinne vyletyNadace Naše dítě slaví 20 let své existence, během níž stojí na straně dětí. Za tu dobu pomohla nadace stovkám dětí, které nemohou za svůj nelehký osud.
V roce 20. narozenin by chtěla ochránkyně všech dětí a zakladatelka nadace Zuzana Baudyšová poděkovat všem, kteří si v každodenním životě najdou čas pomáhat. Mezi ně patří stovky jednotlivců a firem a nadace se jejich podpory velmi cení. (Pokračování textu…)