Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Lyžování

Do Harrachova na sjezdovky, na běžky i za zábavou

Dokonalá zima v Harrachově

Městečko, ležící na samém západě krkonošského pohoří je dlouhá léta považováno za tradiční meku zimních sportů. Sjezdovky i klasický areál ležící v těsné blízkosti unikátního mamutího skokanského můstku se právem řadí mezi nejoblíbenější lyžařská střediska v České republice. (Pokračování textu…)

Na Jizerskou 50 vezměte i děti!

Mini Jizerská

Mini Jizerská

Máte doma malého šikovného sportovce? Chcete si po Vánocích vychutnat okouzlující přírodu Jizerských hor, vypotit nasbírané sváteční kalorie a užít si jedinečné okamžiky v podobě tradičního sportovního zážitku? Právě pro Vás a Vaše děti letos organizátoři připravili dětské závody – Mini Jizerskou. Staňte se součástí sportovní historie, vždyť nutně nemusíte dosáhnout nejlepšího času, ale užije si příjemné aktivní chvíle s celou rodinou! (Pokračování textu…)

Lyžařský klenot – Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Alpbachtal- sjezdovka na Wiedersbergerhornu Ş Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Lyžařské zážitky v oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Lyžařská oblast Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau patří mezi deset největších v Tyrolsku.
145 km rozmanitých sjezdovek čeká, až je objevíte. Hosty lákají i zdejší půvabné a jedinečné prázdninové vesničky. (Pokračování textu…)

Nezlobte Jetíka!

Jetik- po-stopach-020Ještě nedávno sloužil himálajský sněžný muž jako strašidlo pro zlobivé děti. Dnes je ale jejich ikonou a miláčkem. Zasloužil se o to Jetík, maskot poznávací hry, kterou pro malé i velké horaly pořádá Horská služba.
O Jetíkovi a sbírání razítek ukrytých na 150 místech českých hor si přečtěte na jeho webu. Projděte si také dlouhý seznam výletů, které můžete podniknout se svými dětmi nebo zdatnými kamarády v zimě i v létě, pěšky, na kole i na běžkách. Najdete tu oblíbené turistické trasy i výlety do míst méně navštěvovaných, slibujících klid a dokonalé splynutí s přírodou. (Pokračování textu…)

Salcbursko – ideální místo pro dovolenou

Zima v regionu Hochkönig

Zima v regionu Hochkönig

Více než 2 200 km sjezdovek, skvělá rakouská kuchyně a rozmanitý výběr ubytování jsou hlavními důvody, proč je Salcbursko oblíbenou destinací českých návštěvníků. (Pokračování textu…)

Ve Vítkovicích se o svoje ratolesti bát nemusíte

kam s dětmi o prázdninách

Prázdniny se blíží…

Rádi byste se svými dětmi vyrazili na lyže do zahraničí, ale nechcete zbytečně utrácet?
Máme pro vás zajímavé místo v Krkonoších, kde si zimní radovánky s ratolestmi užijete do sytosti bez nutnosti daleko cestovat. Vyrazte do Vítkovic! (Pokračování textu…)