Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Cyklistika

Jednodenní cyklistický výlet: Nová Paka – Lázně Bělohrad – Pecka – Nová Paka

Jednodenní cyklistický výlet

Z podkrkonošského městečka Nová Paka můžete vyjet na kole téměř do všech směrů – a vždy zažijete něco zajímavého. Jednou z možností, která se cyklistům nabízí, je absolvování okruhu: Nová Paka – Hřídelec – Lázně Bělohrad – Pecka – Stupná – Nová Paka. (Pokračování textu…)

Zpříjemněte si cyklovýlet do Jeseníků

Cyklovýlet s dětmi

Cyklovýlet s dětmi

Chystáte se v létě na cyklistický výlet po krásách Jesenicka? Zastavte se u nás v Centru služeb U Petra – máme přehled a poradíme vám, kde v rámci poznávání Jesenicka navštívíte zajímavá místa a poskytneme vám k tomu příjemné zázemí pro odpočinek a zábavu.
(Pokračování textu…)

Penzion FAN – místo pro Vaši dovolenou či pracovní cestu

Když do Karlových Varů, tak do penzionu FAN.

Když do Karlových Varů, tak do penzionu FAN.

Penzion FAN *** je umístěn na okraji města, s dobrou dostupností ze všech hlavních silničních tahů, což z něj činí ideální ubytování pro vaše pracovní i soukromé cesty. Náš tým vám poskytne pohodlné zázemí pro váš pobyt v našem krásném městě. (Pokračování textu…)

Cyklistický závod pro děti a mládež Bikeclinic Cup pokračuje v Praze Točná

Závody na kolech v Praze pro děti a rodiče

Závody na kolech v Praze pro děti a rodiče

Další zastavení cyklistického seriálu určeného pro děti a mládež, Bikeclinic Cup 2015, se uskuteční v neděli 16. srpna 2015 v areálu pražského letiště Točná.
Víkendový program nabídne závody pro všechny cyklisty ve věku 1 – 16 let. Nebude chybět doprovodný program ani závod rodičů. (Pokračování textu…)

Vítejte v Orlickém cyklo a inline království

Orlické cyklo a inline království

Orlické cyklo a inline království

Orlické hory a Podorlicko se řadí mezi jednu z nejatraktivnějších cyklodestinací v rámci České republiky. Díky rozmanitým terénům a velmi husté síti cyklotras, která převyšuje i republikový průměr, si zde přijde na své opravdu každý. Po rovinatých cestách údolím řek mohou bezpečně jezdit i malé děti, zatímco náruživí cyklisté vybírají z horských a dálkových tras. Do výchozích míst vás pohodlně přepraví cyklobusy, a inspirací i zábavou rodinných cyklovýletů vám mohou být nové geolokační hry. Ne nadarmo se říká, že jste přijeli do Orlického cyklo a inline království. (Pokračování textu…)

Výlety na kolech, hrady i zámky, interaktivní science muzeum a výtečné jídlo – vítejte na Střední Moravě!

Střední Morava má více než 200 km upravených a přehledně značených cyklotras

Více než 200 km upravených a přehledně značených cyklotras

Střední Morava je rozmanitý region, protkaný upravenými trasami pro cykloturistiku, in-line nadšence i příznivce koloběžek. Čeká Vás více než 200 km přehledně značených cyklotras. Můžete se vydat na výlet malebnou krajinou, putovat od jedné památky ke druhé a cestou si vychutnat nejen přírodní a historické zajímavosti kraje, ale také prvotřídní kuchyni. (Pokračování textu…)