Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Leden, 2017:

Muzeum na Hradě Červený Újezd

Vodní Hrad Červený Újezd

Vodní Hrad Červený Újezd v interiérech muzea nabízí ukázky životního stylu jednotlivých českých a moravských regionů zahrnujících nábytek, nádobí, kroje, nástroje a keramiku.

(Pokračování textu…)

Co má společného zlato s vejcem aneb reportáž z kolumbijského dolu, kde těží zlato zodpovědně!

Pracuji pro Společnost Národní Pokladnice už pátým rokem. Zabýváme se distribucí pamětních mincí a medailí, ale také vlastní produkcí. Nechci, aby to znělo jako klišé, ale na našich zákaznících nám záleží a věříme, že když budou opravdu spokojeni, bude se dařit i nám. Naši zákazníci jsou vlastně našimi spolupracovníky i inspirací. Jejich názory a přání jsou rozhodujícími faktory při výběru numismatů od světových dodavatelů a při tvorbě nových mincí a medailí z naší vlastní produkce. Ptáme se, jaká témata je zajímají a proč. Z jakého drahého kovu razit. Zda chtějí medaili s Tatíčkem vlasti nebo Otcem národa. 

Stanley Marcus, úspěšný americký podnikatel jednou řekl: „Spotřebitelé jsou statistiky. Zákazníci jsou lidé.“
Souhlasím!
(Pokračování textu…)

Královské město Litoměřice

Litoměřice - výlet pro děti

Královské město Litoměřice

Litoměřice ale nejsou jen městem bohaté historie, ale i městem kultury a sportu. Můžete využít širokou škálu nabídky kulturních a sportovních zařízení, navštívit jednu z akcí pořádaných v rámci Litoměřického kulturního léta nebo výstavy konané na Zahradě Čech. (Pokračování textu…)

Museum Kampa

Museum Kampa

Od svého slavnostního otevření v září roku 2003 pečuje Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových o rozsáhlé sbírky dvou ikon v dějinách umění 20. století Františka Kupky a Otto Gutfreunda a o Sbírku středoevropského moderního umění, která hluboce vypovídá o historii tzv. východního bloku a zároveň přispívá k našemu současnému kulturnímu uvědomění.

(Pokračování textu…)