Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Září, 2016:

Kdo zachrání princeznu a čerta? Přijďte pomoci Primáčkovi a jeho partě!

Akce pro děti

Akce pro děti

Chcete, aby se vaše děti krásně bály? Aby pomohly čarodějnici upéct pavoukové palačinky a princovi zase vykrmit strašlivého draka? A zároveň budou asistovat Primáčkovi a jeho partě, jež znáte z dětského vysílání FTV Prima, při pomoci pohádkovým postavám.

(Pokračování textu…)

Moravská galerie v Brně

Pražákův palác

Pražákův palác

Moravská galerie v Brně je výjimečná šíří svého záběru. Jako jediné muzeum umění v České republice se zabývá výtvarnou kulturou zcela komplexně. Pracuje jak s volným uměním, tedy malbou, kresbou, grafikou a plastikou od nejstaršího období po současnost, tak s fotografií, užitým uměním, grafickým designem a architekturou. (Pokračování textu…)

Nejkrásnější památky Karlovarského kraje. 3 tipy na zdejší NEJ

Klášter premonstrátů Teplá

Klášter premonstrátů Teplá

Ač patří Karlovarský kraj k nejmenší ze všech krajů České republiky, kulturních památek má opravdu velké množství. Vydáte-li se sem na dovolenou či jen na výlet, můžete spatřit za jediný den hrady, zříceniny, zámky, lidové, církevní i technické památky. Vše se nachází nedaleko od sebe a více cílů se dá krásně propojit v úžasný výlet. A co rozhodně musíte vidět?!? (Pokračování textu…)

Město Moravská Třebová – Renesanční perla České republiky

Moravská Třebová

Moravská Třebová

Město Moravská Třebová, dříve právem nazýváno Moravské Athény, je městem příležitostí.
Oplývá bohatými okolními lesy, které přímo vybízejí k vyjížďce na kole či k procházce, což turistovi zpříjemní třeba i nově vybudované Hřebečské důlní stezky nebo pohled z rozhledny Pastýřka. (Pokračování textu…)