Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Červen, 2016:

Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci

Regionální muzeum Karla Polánka

Regionální muzeum Karla Polánka

Historie žateckého muzejnictví se začala odvíjet od roku 1896. Nejstarší expozicí muzea je Pravěk středního Poohří, která je jedna z nejucelenějších výstav o pravěku v severozápadních Čechách. Návštěvníci se seznámí s archeologickými nálezy od nejstarší doby kamenné až po raný středověk. K vidění je i část žateckého stříbrného pokladu nalezeného v roce 1937. (Pokračování textu…)

Turnov – srdce Českého ráje

Turnov -  náměstí Českého ráje

Turnov – náměstí Českého ráje

Město Turnov bylo založeno v polovině 13. století. Nachází se v malebné krajině Českého ráje a je výchozím místem pro výlety do okolí. (Pokračování textu…)

Jezero Milada

Jezero Milada

Jezero Milada

Přijeďte poznat jezero vzniklé zatopením hnědouhelného lomu, které nabízí cyklotrasy a oblázkové pláže. (Pokračování textu…)

Rokytka Snowhouse Apartmány

rok04

Rokytka Snowhouse – ubytování s dětmi

Rokytka Snowhouse Vám nabízí komfortní a moderní ubytování v Rokytnici nad Jizerou. Našim hostům je k dispozici 21 apartmánů, které jsou prakticky vybaveny a poskytují pohodlí všem hostům. (Pokračování textu…)

Zpříjemněte si cyklovýlet do Jeseníků

Cyklovýlet s dětmi

Cyklovýlet s dětmi

Chystáte se v létě na cyklistický výlet po krásách Jesenicka? Zastavte se u nás v Centru služeb U Petra – máme přehled a poradíme vám, kde v rámci poznávání Jesenicka navštívíte zajímavá místa a poskytneme vám k tomu příjemné zázemí pro odpočinek a zábavu.
(Pokračování textu…)

Korunní pevnůstka Olomouc – muzeum s unikátní válečnou prachárnou na území České republiky

Kam s dětmi v Olomouci

Korunní pevnůstka Olomouc

Korunní pevnůstka je památkově chráněný areál s expozicí, která přibližuje historii Olomouce jako pevnosti.
Je jedním z mála dochovaných pevnostních objektů, který byl součástí původního bastionového opevnění Olomouce. (Pokračování textu…)