Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Listopad, 2015:

Hrad Kost

Hrad Kost

Hrad Kost se nachází v kouzelné krajinné oblasti Český ráj ,18 km od města Jičín.Hrad obklopují romantická údolí s mnoha turistickými trasami a cyklistickými stezkami,pískovcové skály a několik rybníků. (Pokračování textu…)

Zábavné výlety pro děti aneb kudy z nudy v Praze

Kam s dětmi v Praze

Kam s dětmi v Praze

Nabízí se mnoho možností kam s dětmi v Praze na výlet. Vy byste možná rádi procházeli výstavy v Praze, ale přiznejme si, že to není zrovna nejzábavnější věc na světě pro většinu dětí. Zábavné programy pro děti v rámci své výstavní činnosti nabízí pravidelně Národní galerie – Veletržní palác, Národní muzeum, nebo Městská knihovna. Zajímavá výstava, kam lze zajít celoročně, je pak Neviditelná výstava. Ač skutečně nic neuvidíte (v běžném slova smyslu), za pomoci hmatu a dalších vjemů toho vyzkoušíte opravdu hodně a zážitek je silný nejen pro děti, ale i pro nevěřící dospěláky. (Pokračování textu…)

Hokej v Brně pod otevřeným nebem

Zdroj: Flickr

Zdroj: Flickr

Patříte mezi hokejové fanoušky a chcete zažít něco neobvyklého? Nechcete se na hokej dívat pouze v televizi nebo tradičně na hokejovém stadionu? Pak se těšte na začátek nového roku a dvě utkání brněnské Komety, která se uskuteční pod širým nebem. (Pokračování textu…)

Animovaný film pro děti Rosa & Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství míří v listopadu na televizní obrazovky

Rosa & Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství

Rosa & Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství

Animovaný film pro děti Rosa & Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství z dílny režiséra Martina Dudy a producenta Vratislava Šlajera z Bionaut Animation míří po říjnovém uvedení v kinech i na televizní obrazovky. Příběh sedmiletých dvojčat, která strávila prázdniny u vynalézavé babičky s šikovným dědou a vychytralým psem Laiko, bude možné zhlédnout v úterý 17. listopadu v 9.05 hodin na programu ČT :D. Animovaná dvojčata se později objeví v televizním seriálu, filmaři se v současné chvíli chystají vyrobit 52 jedenáctiminutových epizod. V plánu je i kniha, interaktivní online hry a další variace. Producent Vratislav Šlajer už s připravovaným projektem bodoval například na prestižním Cartoon Foru pro největší televizní hráče v Toulouse. (Pokračování textu…)

Osek – skvělé město pro aktivní dovolenou s dětmi

Kam na dovolenou

Klášter vOseku

Pětitisícové město Osek je známé díky cisterciáckému klášteru a perfektnímu autokempu. K tomu skvělé podmínky pro aktivní dovolenou: pěší túry, na kole či běžecké lyžování v nadmořské výšce kolem 900m. Vítejte v Oseku! (Pokračování textu…)

Poznejte krásy zámků jižní Moravy

Vydejte se po zámcích jižní Moravy

Vydejte se po zámcích jižní Moravy

Uvažujete, kam o víkendu na výlet se svou rodinou? Zajímá vás historie a rádi se necháváte okouzlit dobovými interiéry? Vydejte se po zámcích jižní Moravy a poznejte místa, kde se odehrávaly dramatické lidské osudy a probíhaly věhlasné rytířské turnaje!
(Pokračování textu…)