Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Září, 2015:

Kam s dětmi v sobotu? Přeci na SAZKAmobil drakiádu na zámek Sychrov!

Výlet s dětmi na drakiádu

Výlet s dětmi na drakiádu

V sobotu 3. října proběhne na státním zámku Sychrov nejpohodovější a největší Slavnost Jablka tohoto roku. Můžete se těšit nejen na jablečné produkty, den plný soutěží a koncerty známých kapel v čele s paní Martou Kubišovou, ale i na pořádnou drakiádu se společností SAZKAmobil a Šťastnou SIMkou. (Pokračování textu…)

Zrcadlové bludiště č.1 v Praze

Zrcadlové bludiště č.1

Zrcadlové bludiště č.1

Zrcadlové bludiště č.1 nabízí moderní zrcadlový labyrint s LCD TV, měnícím se osvětlením a zvukovou kulisou. Také zde naleznete veselá zrcadla, kde člověk mění svou podobu. Je určeno pro děti i dospělé. (Pokračování textu…)

Jeskyně a archeologie – tip na výlet za dobrodružstvím

Navštivte s dětmi jeskyně ČR

Navštivte s dětmi jeskyně ČR

Při výzkumu jeskyní nalézáme pozůstatky dávných organismů. Už v samotném stavebním materiálu krasových jeskyní nacházíme pozůstatky obyvatel dávných moří v podobě ulit a zkamenělin. V jeskynních sedimentech pak jsou obsaženy například kosti a zuby drobných obratlovců, které sem přinášejí nejčastěji predátoři, zejména sovy, jako zbytky své kořisti. Dalším způsobem, jak se kosterní pozůstatky mohou dostat do jeskyní, jsou propady s povrchu nebo splachy ponorných toků. (Pokračování textu…)

Závěrečný díl série závodů Bikeclinic Cup 2015 vyvrcholí o víkendu v pražských Letňanech

Série závodů určená pro cyklisty od 1 do 16 let

Série závodů určená pro cyklisty od 1 do 16 let

Bikeclinic Cup 2015 se schyluje ke svému konci. V sobotu 26. září se v pražském Lesoparku Letňany uskuteční poslední závodní den této desetidílné cyklistické série závodů pro děti a mládež do šestnácti let věku. Tratě si mladí bikeři mohou cvičně projet už v sobotu.
(Pokračování textu…)

Načerpejte sílu v Aleji pod Hořínkovou hájenkou

Alej pod Hořínkovou hájenkou

Alej pod Hořínkovou hájenkou

U obce Buchlovice ve Zlínském kraji leží historický hrad Buchlov. A právě k němu se lze dostat krásnou Alejí pod Hořínkovou hájenkou, která nabízí místo k odpočinku od každodenního shonu. Starou javorovou alej se zde povedlo zachránit díky členům Českého svazu ochránců přírody Buchlovice. (Pokračování textu…)

Blíží se Mezi ploty 2015. Malí i velcí návštěvníci uvidí stovku účinkujících na čtrnácti scénách

Mezi ploty - festival kde se alkohol nepije. Ideální s dětmi

Mezi ploty – festival kde se alkohol nepije. Ideální s dětmi

Do Bohnic v září přijedou například Prago Union, Sto zvířat, Kašpárek v rohlíku, Monika Načeva a Michal Pavlíček, Ewa Farna, Dan Bárta, Simona Babčáková, Anna Polívková s Miroslavem Táborským nebo Studio Ypsilon. Návštěvníci mají mimořádnou šanci zažít poslední vystoupení Tomáše Kluse před chystanou roční pauzou.

(Pokračování textu…)