Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Červenec, 2015:

Informační a relaxační centrum pro turisty na statku Malčany

Statek Malčany

Statek Malčany

Centrum se nachází poblíž Slapské přehrady. Slouží turistům a cyklistům, kteří mají zároveň možnost seznámit se s rehabilitací a léčbou koňských kopyt. Tu zde provozuje Institut celostní péče o koně o.p.s. Toto pracoviště je v širokém okolí ojedinělé.
(Pokračování textu…)

Na Turnovsku vzniká unikátní knížka pro děti

Básničky nejen pro Anežku

Básničky nejen pro Anežku

Knížka Básničky nejen pro Anežku je svého druhu úplně první v Česku. Unikátní je v tom, že je v ní přesně tolik básniček, kolik je jmen v českém kalendáři, tedy na každé jméno připadá jedna básnička. Sbírku píše Jaime Císařová a ilustruje Jitka Řezníčková, dvě ženy z Turnovska, které si plní velký sen. (Pokračování textu…)

Zajímavosti o Dolní Poustevně

Dolní Poustevna

Dolní Poustevna

Leží v západní části Šluknovského výběžku. Z geomorfologického hlediska náleží k celku Šluknovská pahorkatina. Nejvýraznějšími vrchy v katastru města jsou Poustevník (454 m), kterému místní říkají též Špičák, a Spálený vrch (443 m). Jedná se o mírně zvlněnou krajinu s výškovými rozdíly maximálně do 300 metrů, bez výrazných prvků, ale se zachovalou přírodou a střídavými lesními porosty.

(Pokračování textu…)

Centrum Eden v Bystřici nad Pernštejnem

Centrum EDEN

Centrum EDEN

Vyrazte do ráje zábavy, poznání a inspirace na Vysočině! Centrum Eden se skládá z několika zajímavých zastávek. (Pokračování textu…)

Je na čase si začít hrát… Zavítejte do Krkonoš

krk_08

Zkuste s dětmi razítkovací hru        „Po stopách Krakonoše“

Připraveny jsou pro vás razítkovací hry „Po stopách Krakonoše“ a „Krakonošovo Podkrkonoší“, veršované questy (hledačky), geolokační hry pro chytré telefony, ochutnávka geocachingu a vědomostní soutěže. (Pokračování textu…)

Penzion U Černého kohoutka

 Penzion U Černého kohoutka

Penzion U Černého kohoutka

Penzion na Šumavě
Poznání – romantika – zábava – relaxace

Dovolená v přírodním šumavském ráji a ubytování v horském rodinném penzionu U Černého kohoutka vás nadchne a uspokojí po všech stránkách. (Pokračování textu…)