Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Březen, 2015:

Hospital Kuks

Hospital Kuks

Hospital Kuks

Hospital Kuks je bývalý zaopatřovací ústav milosrdných bratří pro vysloužilé vojáky. Byl vystavěn po r. 1707 hrabětem Františkem Antonínem Šporkem. Světoznámá je zdejší barokní sochařská výzdoba od Matyáše Bernarda Brauna z let 1718-20. Představuje alegorie lidských ctností a neřestí. (Pokračování textu…)

Rozkvetlé zámky na řece Orlici

Orlicko a podorlicko

Orlicko a podorlicko

Fenoménem Podorlicka, ale také parádním tipem, kam vyrazit právě v době probouzejícího se jara, jsou zámky na řece Orlici.
Procházky rozkvetlými parky můžete spojit s prohlídkou expozic, posezením v zámeckých kavárnách nebo návštěvou některých z tematických akcí, které zahajují po zimní pauze opět novou kulturní sezónu. Příjemné prostředí navíc osloví i děti! (Pokračování textu…)

Lemberk

Lemberk

Zámek Lemberk vzniknul přestavbou středověkého hradu, na němž žila sv. Zdislava z Lemberka. Uvnitř zámku se největší pozornosti těší kaple, hodovní síň s vzácným kazetovým stropem a malovanými výjevy z Ezopových bajek, vrchnostenská kancelář s trezorem z počátku 19. století a černá kuchyně. (Pokračování textu…)

Štědré Velikonoce: Staňte se 100 000. návštěvníkem Muzea Grévin!

MUSÉE GRÉVIN PRAHA

MUSÉE GRÉVIN PRAHA

Legendární muzeum voskových figurín Grévin Praha je otevřené necelý rok od května 2014 a již nyní očekává 100 000. návštěvníka! Možná  se příchod hosta s magickým číslem uskuteční už o Velikonocích. I vy tedy můžete mít bohatou sváteční pomlázku. (Pokračování textu…)

Do konce března se ještě děti mohou koupat v Aquapalace Praha za 1 korunu!

srg

S dětmi do Aquapalace Praha

Pro všechny děti do 150 cm má Aquapalace Praha skvělou zprávu! Do konce března si mohou užít největší a nejdelší tobogány v Čechách za pouhou 1 korunu, pokud přijdou v doprovodu rodičů. Přijďte se bavit a užít si spoustu zážitků v největším aquaparku v ČR! (Pokračování textu…)

Tři tipy na nejlepší výlety s dětmi a jak neztratit energii

geret_powebanka_01

Outdoor powerbanka R 800

Výlety s dětmi jsou sice krásné, ale přiznejme si, že jsou také poměrně náročné. Děti vyžadují neustálou pozornost a je dobré je zabavit už cestou na výlet.
Možná to děláte jako většina, aby byl v autě klid a pohoda, zapůjčíte svým ratolestem svůj chytrý telefon. A pak se Vám možná stane (jako většině), že Vám je vrácen naprosto vybitý. (Pokračování textu…)