Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Prosinec, 2014:

Zveme vás na velký ADVENTNÍ GURMET FESTIVAL SE SVATOU LUCIÍ

1_1Předvánoční čas je čas setkávání s blízkými. Našimi blízkými jste vy, naši čtenáři. Pojďte s námi oslavit svátek svaté Lucie, prožít zábavný den pro celou rodinu a ochutnat cukroví, které pro vás napečeme podle našich rodinných receptů. Těšíme se na vás. Redaktorky časopisu GURMET (Pokračování textu…)

Nejstarší přívoz v Čechách se otevírá po několika staletích. Láká k mimořádným plavbám po Berounce

Na výlet přívozem i s dětmi

Na výlet přívozem i s dětmi

Historické dokumenty uložené ve Zbraslavském klášteře dokládají existenci přívozu až do roku 1158. Jde o vůbec nejstarší prokazatelně doložený přívoz v Čechách. Unikátní plavby v adventním čase začínají tento pátek a poslední lodě vyrazí na Berounku poslední adventní neděli 21. prosince. (Pokračování textu…)

Statek Korado – ubytování ve venkovském stylu!

5

Statek Korado

Potřebujete vypnout, utéct od ruchu velkoměsta nebo si prostě jen užít klidu a pohody s Vašimi blízkými? Přijeďte si odpočinout do prostředí venkovského statku!

Statek Korado se nachází v malebné vesničce Drahňovice, kterou naleznete asi 18 km východně od Benešova. Z Prahy sem pohodlně dojedete za méně než 40 minut . (Pokračování textu…)

Obdarujte své blízké pexesem z vlastních fotografií!

Pohodlně se usaďte a zavzpomínejte, co jste celý rok dělali…

Pohodlně se usaďte a zavzpomínejte, co jste celý rok dělali…

Rok se s rokem sešel a opět tu jsou Vánoce! Pokud hledáte originální a levný dárek, který zaručeně vykouzlí Vaší rodině a přátelům úsměv na rtech, čtěte dál!

Nebezpečně se blíží každoroční kolotoč úklidů, pečení, vymýšlení a hektické nakupování dárků.
Jak, ale každého obdarovat? (Pokračování textu…)

Krkonoše – lyžařský běžecký ráj

Nové trasy pro běžecké lyžování

Nové trasy pro běžecké lyžování

Pomalu se rozhlédněte kolem sebe. Krásný zimní den v Krkonoších začíná. Až se vám zatají dech. Z plných plic nadýchněte čerstvý svěží horský vzduch. Prohlédněte si přírodu kolem sebe. Pokud vás svými prvními paprsky pošimrá právě vycházející slunce, anebo se můžete pokochat pohledem na jeho zář odrážející se na protějším svahu, radujte se. Ať takových povedených okamžiků zažijete na horách co nejvíce. (Pokračování textu…)