Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Říjen, 2014:

Týden divadla pro děti v Rakovníku se blíží!

S dětmi do divadla...

S dětmi do divadla…

Máte rádi divadlo? Navštěvujete ho i se svými dětmi? Pak neváhejte a přijeďte druhý listopadový týden do Rakovníka, kde se uskuteční XXXIII. ročník celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež Popelka 2014. (Pokračování textu…)

Adventní Olomouc

Olomouc_Vanoce_2011-12_Vánoční punč, sváteční dobroty, koncerty a divadelní vystoupení, řemeslný jarmark, atrakce pro děti a bruslení pod širým nebem – to vše bude jako každý rok součástí tradičních vánočních trhů v centru města Olomouce. Objevte i vy kouzlo adventu ve starobylé hanácké metropoli, podle prestižního turistického průvodce Lonely Planet „nejkrásnějším městě České republiky“ a „skrytém pokladu Evropy“! (Pokračování textu…)

Nevíte kam dřív, tíží vás zdravotní problémy a neustálý stres?

ss

Pryč se stresem

Dnešní doba je velmi uspěchaná a hektická. Většina z nás je doslova „převálcovaná“ informacemi, stresem,reklamou, hlukem, napětím a nedostatkem času na prožívání vlastního života. Vše je podřízeno výkonu a výsledkům. V práci se klade důraz na „absolutní nasazení“ což sebou nese obrovský stres, Nepravidelné a nezdravé stravování a neustálé napětí. Nebo naopak je stres způsobený ztrátou práce a marným hledáním nové příležitosti. (Pokračování textu…)

Krysáci – výstava animovaného večerníčku v Horáckém muzeu

Krysáci

Krysáci

Zveme Vás na vernisáž výstavy animovaného večerníčku Krysáci, která se koná v Horáckém muzeu ve čtvrtek 30. října a trvá do 5. ledna 2015.
Na vernisáži zahrají autoři hudby k večerníčku – kapela Už jsme doma. (Pokračování textu…)

Karel Franta. Kam i čert může!

Karel Franta

Karel Franta

Pohádková výstava (nejen) pro děti představí malíře a ilustrátora Karla Frantu, známého z mnoha knížek pro děti a mládež.
Autor nás s vtipem a hravostí vtáhne do světa svých rozverných čertů, vodníků a dalších bytostí, které kreslí s radostí, láskou a neuvěřitelnou fantazií. (Pokračování textu…)

Soutěž DestinaCZe 2014 zná své vítěze

Týnec

Chrám Panny Marie v Panenském Týnci

Po loňském úspěšném startu soutěže o nejlepší turistické atraktivity Česka DestinaCZe 2014 uspořádala agentura CzechTourism její druhý ročník. Veřejnost v něm rozhodla o tom, že nejatraktivnějším místem v Česku je pro letošní rok nedostavěný gotický chrám Panny Marie v Panenském Týnci. (Pokračování textu…)