Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Červen, 2014:

Za DRAKY a RYTÍŘI na Hrad a zámek Staré Hrady u Jičína

Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady připravil pro letošní letní prázdniny spoustu novinek a překvapení!
Vstupte do světa starohradských pohádek a ochutnejte všemi smysly atmosféru opravdového pohádkového království. Čeká na Vás spousta draků, skřítků, obrů, vodníků, čertů a čertic, ale i skuteční rytíři, princezny a čarodějnice. Ti všichni pro Vás a celou Vaši rodinu připravili bohatý program na každý den! (Pokračování textu…)

Velká událost v Punkevních jeskyních

Punkevní jeskyně čeká proměna

Punkevní jeskyně čeká proměna

Před několika dny se uzavřela jedna kapitola zpřístupnění Punkevních jeskyní a propasti Macocha.
Byla stržena původní budova se vstupem do jeskyně. Provozní budova z roku 1947 již nesplňovala potřeby cestovního ruchu, ani neposkytovala dostatečné zázemí zaměstnancům Správy jeskyní. (Pokračování textu…)

Sponzorované video: Nebaví Vás lovit na zahraniční dovolené Wi-Fi signál? Snadné řešení nabízí společnost T-Mobile, dobrodruhové mohou zkusit novou službu Wi-Fi Dogs!

Wi-Fi Dogs

Wi-Fi Dogs

Také při každé cestě na dovolenou do zahraničí zkoumáte kde v blízkosti vašeho pobytu je volná Wi-Fi síť? Rádi byste si přečetli emaily, noviny a zajímavosti z domova, koukli na počasí, zapařili nějakou on-line hru, a poslali selfie z pláže či co zrovna máte na talíři na svoji oblíbenou sociální síť? Prostě se trochu se pochlubili, jak si užíváte dovolenou? (Pokračování textu…)

MáToHáček?…Ano, má! Ukaž, že jsi šikula a přijď na to!

unnamed_01

Má to háček – výstava pro děti

Hravá výstava je určena zejména dětem – ale nejen jim! Kolekce tří desítek hlavolamů a vědeckých hraček, které trénují paměť, postřeh, koordinaci a kombinační schopnosti, dokázala zaujmout desetitisíce návštěvníků v Techmania Science Center v Plzni a své poslední slovo ještě zdaleka neřekla.
(Pokračování textu…)

Hrad a zámek Dolní Kounice – výjimečné místo plné pozitivní energie a fantastické atmosféry

Dolní Kounice

Dolní Kounice

Hrad a zámek patří k těm, co mají štěstí nejen na bohatou minulost, ale i strhující přítomnost a optimistickou budoucnost.
Nabízí návštěvníkům shlédnutí obranných dělových bašt se zámkovými střílnami, parkánovou chodbou, vysoké hradby s původními bránami, zbytky vodních příkopů a padacích mostů, stavebně historické lahůdky jako je Zelená světnice, původní černá kuchyně, historické prevéty, unikátní točité schodiště, které u nás nemá obdobu. Stručný prohlídkový okruh má délku cca 40 minut. (Pokračování textu…)

Hurá na prázdniny s Bárou Zemanovou v centrálním kempu na Pražačce

Kemp Pražačka uvítá prázdniny 2014!

Kemp Pražačka uvítá prázdniny 2014!

Konec školního roku se nezadržitelně blíží a prázdniny klepou na dveře. Centrální pražský kemp, Camp Žižkov Prague a sportoviště Pražačka, chystají pro rodiče s dětmi zábavný den plný hudby, soutěží a dětských her. (Pokračování textu…)