Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Duben, 2014:

Rodinný výlet na Lipno a Stezku korunami stromů Lipno

Kam s dětmi - výlet

Stezka v korunách stromů

Jaro a teplé dny přišly letos opravdu dříve.
„I na Lipně je již vše připravené pro nadcházející letní sezónu. Stezku korunami stromů by neměly vynechat zejména rodiny s dětmi, které si procházku opravdu užívají. Kromě zábavných prvků, na kterých mohou děti překonávat strach z výšek, se z nových vzdělávacích tabulí dozví i o hospodářských procesech v lese,“ láká k návštěvě Filip Pekárek, ředitel Stezky korunami stromů. (Pokračování textu…)

Loutky na zámku Dobříš

Loutky na Dobříši

Loutky na Dobříši

Krásné loutky v dobových kulisách zámeckých interiérů, můžete zhlédnout v rámci prohlídky I. okruhu – Zámecké expozice.
Každá loutka je jedinečným řezbářským dílem s vlastní historií. Můžete se těšit například na krále a šaška nebo čerty a samotného vládce pekel. (Pokračování textu…)

Nezapomenutelné zážitky? Léto v Rakousku!

Na Planai ve Schladmingu C Steiermark Tourismus

Na Planai ve Schladmingu

Rakousko je ideálním místem pro letní dovolenou: rozběhnout se po rozkvetlé louce, zaplavat si v průzračně čistém jezeře, obdivovat scenérii z vrcholků hor nebo projet krajinu na kole? Z pestré palety zážitků si vybere jednoduše každý. (Pokračování textu…)

Štýrsko: Na tolik krás chvilka nestačí

Letní dovolená ve Štýrsku. Tak lákavá, rozmanitá, plná požitků…Udělejte si čas, protože Štýrsko je příliš krásné na to, abyste ho navštívili jen nakrátko. (Pokračování textu…)

Při zahájení karlovarské lázeňské sezony ožijí obrazy

Karlovy Vary

Karlovy Vary

První květnový víkend zahájí Karlovy Vary lázeňskou sezonu.
U této příležitosti chystá agentura CzechTourism zábavný doprovodný program pro veřejnost. Divadelní vystoupení, do kterého zapojí i diváky, nabídne v několika minutách výlet po zajímavých místech Česka. Ze stanu CzechTourism si pak návštěvníci odnesou vlastní fotografii z cest po Česku. (Pokračování textu…)

Holešovice Fashion Market – jarní trh nezávislé módy, šperků a designu

Kam s dětmi v Praze

Už je to tu zas!

Největší český trh nezávislé módy, šperků a designu Holešovice Fashion Market, se uskuteční od pátku 25. dubna až do neděle 27. dubna v prostorech Pražské tržnice v Holešovicích. (Pokračování textu…)