Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Říjen, 2013:

Káva může zachránit dětský život

Kam s dětmi

Vyměňte jeden šálek kávy za dětský život!

Vyměňte jeden šálek kávy za dětský život! Právě s tímto heslem by NajduTě.cz rádo získalo co nejvíce finančních prostředků pro Občanské sdružení Ztracené Dítě o. s.
Ve dnech 31.10 a 1. 11. 2013 mohou lidé finančně podpořit toto sdružení a ještě si vychutnat vynikající čerstvě namletou italskou kávu. (Pokračování textu…)

Centrum Česká Kanada

Rodinná atmosféra a profesionální přístup

Rodinná atmosféra a profesionální přístup

Přírodní rekreační areál s rodinnou atmosférou a profesionálním přístupem…
Nacházíme se v překrásném a velmi čistém prostředí, poblíž obce Kunžak (cca 16km od Jindřichova Hradce). Penzion leží na kraji lesa nad údolím zvaném Struhy – místo bohaté na vzácnou a rozmanitou faunu a flóru.
(Pokračování textu…)

Přileťte s dětmi osídlit jejich vlastní planetu! Dětská planeta 2013 – veletrh hraček, her a dětských potřeb v Holešovicích

31.10. - 3. 11. 2013

31.10. – 3. 11. 2013

Již tradičně se na Výstavišti v pražských Holešovicích bude konat veletrh hraček, her a dětských potřeb. Ten letošní proběhne v termínu od 31. 10. do 3. 11. 2013 pod názvem DĚTSKÁ PLANETA 2013.
Můžete zde nakoupit vánoční dárky za skvělé veletržní ceny a zároveň si Vaše děti užijí skvělou zábavu, protože si na své planetě budou moci hrát, hrát a hrát, seč jim budou síly stačit. (Pokračování textu…)

Přijďte se v sobotu bát do zoo!

Kam s dětmi o víkendu

Strašidelná zoo!

Zoo Děčín bude první listopadovou sobotu (2. 11.) opět patřit strašidlům.
Návštěvníky čeká již tradiční akce spojená s dlabáním dýní a strašidelnými soutěžemi. (Pokračování textu…)

Rekreační zařízení Olšina

Rekreační zařízení Olšina

Rekreační zařízení Olšina

Rekreační zařízení Olšina leží asi 6km od Horní Plané, při jižním okraji Vojenského výcvikového prostoru Boletice, na hrázi stejnojmenného rybníka Olšina, který je nejvýše položeným chovným rybníkem v Čechách.
Kdo nás navštíví, ocitne se v překrásné přírodě a klidném prostředí, což je přímo ráj pro odpočinek a relaxaci na Šumavě. Jsou zde výborné podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo v zimních měsících pro lyžování. (Pokračování textu…)

Paličkovaná krajka – výstava brněnské krajkářky Lenky Malátové

Kam s dětmi v Brně

Paličkované krajky

Subtilní krajkové obrázky, dečky, šperky, límce, brože a vánoční ozdoby, zhotovené technikou paličkování, podle vlastních návrhů autorky jako by byly předurčeny do komorního prostředí gotické kaple. (Pokračování textu…)