Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Květen, 2013:

DinoPark ZOO Košice se otevírá!

DinoPark ZOO Košice se otevírá!

DinoPark ZOO Košice se otevírá!

Turistickému ruchu na východním Slovensku přibude nová atrakce.
Součástí zoologické zahrady v Košicích – Kavečanech se od 1.6.2013 stává  DinoPark – unikátní zábavní a vzdělávací park s modely dinosaurů v životních velikostech. (Pokračování textu…)

Slavnosti krále Jiřího v Poděbradech

Kam na výlet s dětmi

Slavnosti krále Jiřího v Poděbradech

Poděbrady budou vzpomínat na laskavého a moudrého panovníka a poděbradský zámek a lázeňský park o druhém červnovém víkendu ožijí středověkou slavností.
V pátek 7. června se o půl osmé večer se vydá ze zámeckých bran průvod v čele s králem Jiří, který opět navštíví své milované Poděbrady. Později téhož večera budou návštěvníci slavností svědky šermířských soubojů, středověkých tanců a ohňové show na obou nádvořích zámku. (Pokračování textu…)

Na Kokořínsko s párou …

Kam s dětmi vlakem

Na Kokořínsko s párou….

Tradiční akce s parními vlaky na trase Mladá Boleslav – Mšeno – Mělník (a zpět).
Historické vozy tažené parní lokomotivou 310.0134. Program na nádraží ve Mšeně: železniční drezínky, auto-moto veteráni, vojenská šarvátka, dvouplošníky, pouťové atrakce, hudba, občerstvení. Zažijtete 8. června 2013. (Pokračování textu…)

Happy weekend, aneb Harrachov za polovinu

Hurá do Krkonoš!

Hurá do Krkonoš!

Letní sezona se nezadržitelně blíží a s ní i 3. ročník akce s názvem Happy weekend – neboli Harrachov za polovinu.
Takže pokud nevíte, co s víkendem od 7. – 9. 6. 2013, vezměte svou rodinu, známé, či kamarády a přijeďte si užít Harrachov za poloviční ceny. 8. 6. 2013 je pro vás navíc v areálu pensionu Bílá voda připraven bohatý doprovodný program. (Pokračování textu…)

Zoo Liberec bez bariér: Den pro postižené děti

Kam s dětmi

Zoo Liberec

Stejně jako v několika předchozích letech chystáme v rámci projektu Zoo bez bariér Den pro postižené děti.
Do zoo tak svezeme děti z vybraných denních stacionářů i dětských domovů a přichystáme jim zajímavý program. (Pokračování textu…)

Oslava Mezinárodního dne dětí ve Vsetíně

Den dětí s Annou

Den dětí s Annou

V neděli 2. června 2013 od 13 hodin jsou zváni rodiče s dětmi na velkou oslavu, na Den dětí s Annou.
Záštitu nad 21. ročníkem převzala paní starostka Iveta Táborská. Panská zahrada ve Vsetíně se letos promění v námořnícký rej. Blízko k námořníkům má i výtvarná soutěž Mořský svět. Novinkou letošního ročníku je BĚH NADĚJE na podporu výzkumu onkologických onemocnění. Výtěžek z dětské tomboly bude již tradičně věnován Novorozeneckému oddělení Nemocnice ve Vsetín. (Pokračování textu…)