Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Srpen, 2012:

Park Mirakulum, nová země zábavy i poznání, se otevře poprvé 1. září!

Park Mirakulum

Dva roky vznikal v Milovicích nad Labem unikátní projekt rodinného areálu, plného nápaditých atrakcí – Park Mirakulum.
První návštěvníky přivítá oficiálně  o víkendu 1. a 2. září 2012. (Pokračování textu…)

Pojeďte s VZP na výlet historickým motoráčkem!

Na výlet s VZP

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) připravila na sobotu 1. září 2012 pro rodiče s dětmi skvělý výlet. Z pražského hlavního nádraží vyjede speciální motoráček VZP, který zamíří ve stopách legendárního Posázavského Pacifiku k hradu Český Šternberk až do malebného městečka Kácov. (Pokračování textu…)

Slavnost města Nový Jičín – 8. září 2012

Slavnosti města

Přijďte, nebo přijeďte 8. září slavit do Nového Jičína.
Program je bohatý a pestrý a těšit se můžete třeba právě na: Pohádky, pověsti a mýty Kravařska, Obraz společenského života a historického vědomí v Novém Jičíně před 100 lety, Výroční trhy 1912, Marie Walburga hraběnka z Waldburg-Zeilu – 250. výročí narození, Gregor Johann Mendel  – 190. výročí narození. (Pokračování textu…)

Unikátní soukromá školka v Praze

Školka Trojská labuť Praha 8

Školka Trojská labuť Praha 8

Soukromá školka Trojská labuť v Praze 8 zahájí svůj provoz 3. září 2012. Česko-anglická školka zaujme jak unikátností svého interiéru, tak hravou výukou anglického jazyka a moderními výukovými pomůckami.

Novou školku si osobně prohlédla její patronka, moderátorka Zuzana Belohorcová s dcerou Salminkou. Soukromá školka nabízí rodičům individuální péči o dítě, výuku anglického jazyka zábavnou formou, zájmové kroužky a programy podporující zdraví. Vyjímečností centra je také logopedie a speciální pedagogické poradenství. Centrum Trojská labuť jehož součástí je školka a jesle, nabízí pro veřejnost kurzy angličtiny, výtvarné či pohybové kurzy a možnost krátkodobého hlídání dětí.

(Pokračování textu…)

Muzeum čokolády a marcipánu bude nově i v Táboře

Muzeum čokolády a marcipánu Tábor

Muzeum se nachází v historickém centru starobylého Tábora, jen pár metrů od hlavního Žižkova náměstí.
Je umístěno ve třech spojených gotických domech s renesanční fasádou, plocha expozice zaujímá přes 1000m a je umístěna ve sklepě, přízemí a podkroví domů. Návštěvníci v muzeu naleznou relax, zábavu, poznání, historii, gastronomii, interaktivní prvky. (Pokračování textu…)

Top akce v Krkonoších – září 2012

Těšíme se na Vaši návštěvu

Regionální  turistické informační centrum Krkonoše si Vás dovoluje pozvat na zajímavé akce konané během měsíce září.
Těšit se můžete na 10. Oblastní přehlídku dechové hudby Košťálov, Krakonošovy toulky, Rudolfovy slavnosti, 45. ročník běhu do vrchu Jilemnice – Žalý, Žacléřská 70, či Krakonošův guláš. (Pokračování textu…)