Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Únor, 2012:

Od Marie Terezie po dnešek – Školní vysvědčení v proměnách času

Plakát k výstavě

Výstava „Od Marie Terezie po dnešek – Školní vysvědčení v proměnách času“ je završením dvouletého projektu Nejstarší a nejzajímavější vysvědčení ve světle dějin školství.
Výstava potrvá od 9. prosince 2011 do 10. června 2012. (Pokračování textu…)

Leonardo Live – jedinečný filmový zážitek

Pokud na strhující výstavu „Leonardo da Vinci: Malíř milánského dvora,“ která právě probíhá v londýnské Národní galerii, neseženete vstupenky – což neseženete, pokud nebudete ochotni stát od brzkého rána ve frontě na lístky, kterých se prodává jen omezený počet 500 kusů denně –, tak se pojďte podívat na výstavu do kina! (Pokračování textu…)

Svět Jiřího Trnky a jeho přátel

Jiří Trnka

Minulý týden to bylo přesně sto let (24.02.) , co se narodil zakladatel českého animovaného filmu Jiří Trnka.
Dílo Jiřího Trnky si můžete připomenout v Galerii Millennium, kde nyní probíhá výstava nazvaná Svět Jiřího Trnky a jeho přátel. (Pokračování textu…)

Hrady a zámky Libereckého kraje

Bezděz

 Národní památkový ústav pracoviště Liberec spravuje tyto hrady a zámky: Bezděz, Grabštejn, Frýdlandt, Sychrov, Hrubý Rohozec, Lemberk, Trosky, Zákupy. (Pokračování textu…)

Užívejte si s dětmi v aquaparku Aquapalace Praha – nyní jen za 1 Kč!

Aquapalace Praha

Hledáte inspiraci, kam vyrazit s dětmi o jarních prázdninách a užít si s nimi nezapomenutelný den plný zábavy, relaxace i adrenalinu?
Pak využijte exkluzivní nabídky největšího českého centra vodních radovánek Aquapalace Praha, kam mají do konce března děti vstup za pouhou 1 Kč! (Pokračování textu…)

Vyražte s dětmi na písek do Beachklubu Ládví

Beach klub Ládví

V létě jste byli s dětmi na písku každý den a přes zimu nevíte, kam vyrazit?
Každý všední den od 16.00 do 18.00 a ve středu po celý den můžete vyrazit na písek do Beachklubu Ládví. (Pokračování textu…)