Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Listopad, 2011:

Mikulášský brunch v Solidní jistotě

  Těšit se můžete na mikuláše, čerta a anděla, dětskou diskotéku, bohatý raut pro děti a dospělé, dárky pro děti, hostesku na hlídání dětí,.. (Pokračování textu…)

Tradiční jízdy parního vlaku s Mikulášem

Historický vlak s lokomotivou z roku 1940 vás společně s dětmi zve na tradiční výlety do okolí Prahy. Tentokrát je pro Vás připravené velké překvapení. Do vlaku s Vámi nastoupí také Mikuláš s čerty a anděly, kteří budou během jízdy děti bavit a rozdávat jim mikulášskou nadílku. (Pokračování textu…)

Coca-Cola a báječná cesta Vánočního kamionu

Coca-Cola Vánoční kamion navštíví v Česku 22 měst

Společnost Coca-Cola po roce opět vysílá svůj Vánoční kamion na cestu okolo České republiky, aby udělal radost velkým i malým, a podpořil dobrou věc. Tento rok je pro společnost výjimečný. Její ikona, postavička Santa Clause, tak jak ji známe z Coca-Cola vánočních reklam a inzerátů, oslavuje 80 let. Proto bude letošní Coca-Cola Vánoční kamion obohacený o řadu překvapení.  (Pokračování textu…)

Vemte děti do kina na Žraloky na s(o)uši

Žraloci na s(o)uši 2D
Animovaný

Animovaný film Žraloci na s(o)uši vypráví o dvou žraločích bratrech – malém Pupovi a velkém Juldovi. Poté, co pytláci ukradnou z jejich útesu žraločí vajíčka do gurmánských restaurací, rozhodne se malý Pup stůj co stůj zjednat nápravu a pln odhodlání se vydá na souš, do lidského světa, kam nikdy předtím žraločí ploutev nevkročila. Julius se však začne o osud svého malého brášky na pevnině obávat – a ve speciálním robotickém obleku, který kdysi společně sestrojili, se vydá na souš zachránit Pupa. A když už jednou vyleze na břeh, nenechá si rozhodně ujít příležitost zjistit, jak vlastně chutná opravdové suchozemské kuře – divoká žraločí jízda začíná!
Odkazy: www.seefood-themovie.com (Pokračování textu…)

Bongo – rodinný zábavný park

Středeční dopoledne v Bongu pro děti předškolního věku

Každou všední středu (krom prázdnin a svátků) od 9:00 do 11:00 nabízí zábavní park Bongo mimořádný vstup pro rodiče s malými dětmi předškolního věku.
Cena je pouze 70 Kč na osobu a zahrnuje vstup na všechny atrakce krom těch, co se v běžném provozu dozorují (autička, bungee jumping, horolezecká stěna).
(Pokračování textu…)

Vánoční akce na zámku Liblice

 

 

Zámecký hotel Liblice 4**** a konferenční centrum Akademie věd ČR

 zámecký restaurant, wellness

Zámek Liblice je jednou z nejcelistvějších památek českého vrcholného baroka z dílny italského architekta Giovanni Battista Alliprandiho, který v roce 1699 vypracoval, na podnět tehdejšího majitele panství později povýšeného do hraběcího stavu pana Arnošta Josefa Pachty z Rájova, osobitý projekt nového díla.
Posledním šlechtickým rodem vlastnícím zámek byli Valdštejnové. V roce 1945 přešel majetek do vlastnictví státu, který předal zámek pod správu Akademie věd ČR.
V roce 2007 byla ukončena, za přispění fondů Evropské unie, rozsáhlá rekonstrukce zámku, který se tak proměnil v moderní konferenční a kulturně vzdělávací centrum, luxusní zámecký hotel s restauracemi a relaxačním wellness centrem. Nabízí vysoký komfort a pohostinnost klientům na cestách za obchodem i odpočinkem. Příjemně zařízené pokoje, pestrá paleta restaurací a špičkově vybavené zasedací prostory pro různé typy akcí jsou pro naše hosty zárukou příjemně stráveného a produktivního pobytu. (Pokračování textu…)