Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Říjen 10th, 2011:

SELSKÉ VÍKENDY V NZM PRAHA

Příležitost pro celou rodinu a zdarma!

Datum konání: 15.10.2011,
Místo konání: Kostelní 44, 170 00 Praha 7

Národní zemědělské muzeum Praha naváže ve spolupráci s občanským sdružením Český um – Artificium Bohemicum na to nejlepší z jarních Selských trhů v NZM, které si nejen mnozí obyvatelé Letné již stačili oblíbit. (Pokračování textu…)

Šípkový podzim v Zoo Ostrava

Datum konání: 25.9.2011 – 5.11.2011
Místo konání: Zoologická zahrada Ostrava, Michálkovická 197, Ostrava, 71000

Zoologická zahrada Ostrava vyhlašuje další ročník Šípkového podzimu – soutěže ve sběru vybraných plodů, které poslouží jako zpestření jídelníčku mnoha obyvatelům zoo (jelenům, opicím, medvědům či prasatům). (Pokračování textu…)

Sněhurka – nová generace

Datum konání: 16.10.2011 15:00

Místo konání: Divadlo Minor, Vodičkova 6, 110 00 Praha 1

Muzikál pro mírně bláznivou rodinu – nesmrtelná legenda pokračuje! Sněhurka Matka a Královna Matka vypustí do světa své dospívající dcerušky a jejich osudy se znovu dramaticky střetnou! (Pokračování textu…)

Zamykání Sázavy

Datum konání: v sobotu 15.10.2010 v 10:30 hod.

Jak se zdá, léto nám během chvilky zamává na rozloučenou – ach, to nám rychle uteklo. Co to znamená pro milovníky našich řek, říček a nezkrotných potoků? No jasně, budeme „zamykat“ vodu. „Vau!“ Já vím, že mnozí křičíte a voláte: „ještě ne, ještě jednou si jej sjedeme a pak teprve zavoláme poslední – ahooooj“. Nebojte, však pokud jste otrlí a máte doma neoprenovou výbavu, nemusíte truchlit. Vás studená řeka stejně jen tak neodradí. Vy stejně pojedete a pádlem budete rozrážet jemné střípky ledu. Rozloučení je proto, již po sedmnácté, pouze symbolické.Tímto bychom Vás rádi pozvali k nám do Týnce nad Sázavou na již tradiční akci – Zamykání Sázavy! (Pokračování textu…)

Na posvícení do kouřimského skanzenu

Datum konání: 16.10.2011

Místo konání:  Regionální muzeum Kolín, Brandlova 27, Kolín, 28002

Posvícení je jednou z nejoblíbenějších akcí v kouřimském skanzenu, v loňském roce ho navštívilo téměř 2.000 návštěvníků. Přicházejí za zábavou, dobrým jídlem a jarmarkem. Ani v letošním roce to nebude jinak.
(Pokračování textu…)

Saunujte se s dětmi, budou méně nemocné

První dětskou saunu v České republice najdete v Aquapalace Praha

Pravidelné saunování školních i předškolních dětí přináší snížení počtu prostonaných dnů na polovinu, zkrácení doby onemocnění horních cest dýchacích na jednu třetinu i výskyt případných komplikací. Prokázán a vysvětlen byl také příznivý vliv na léčbu astmatu. (Pokračování textu…)