Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Září 26th, 2011:

Muzeum na demarkační linii v Rokycanech

Největší nestátní vojenské muzeum v České republice

Muzeum je zaměřeno na vozidla a bojovou techniku, výzbroj a výstroj ČR armády do roku 1938, protihitlerovské koalice a německé branné moci v posledních dnech II. světové války na demarkační linii doplněné výzbrojí a výstrojí ČSLA. (Pokračování textu…)

Pilotem na zkoušku

Akce nesoucí název Pilotem na zkoušku je jedinečným zážitkem pro ty, co chtějí vyzkoušet něco nového.
Jezdili jste již rychlými auty, zkoušeli skákací boty, či letěli balónem? Přijďte si vyzkoušet, jaké to je být Pilotem na zkoušku. Jedná se o akci, kde si vyzkoušíte na vlastní kůži, jaké to je řídit skutečné letadlo. Nebudete sedět u počítače ani v žádném simulátoru, ale budete se doslova vznášet v oblacích a co víc, budete letadlo sami pilotovat. (Pokračování textu…)

Cukrové slavnosti a sladkosti na zámku Loučeň

Datum konání: 1.10. 2011
Místo konání: 289 37 Loučeň

Pořádně sladká oslava bílého zlata, které už od roku 1831 zajišťuje prosperitu kraje v okolí Loučně

Loni, kdy se konaly poprvé, se Vám hodně líbily. Proto jsou tu letos zas: Cukrové slavnosti a sladkosti. Loni se na nich hrály pohádky O veliké řepě a O Koblížkovi – i letos určitě najdeme divadlo plné cukru. Bude se soutěžit o stavbu nejvyšší věže z cukrových kostek. (Pokračování textu…)

25. UMÍSŤOVACÍ VÝSTAVA OPUŠTĚNÝCH KOČEK

V neděli 2. října 2011 pořádáme 25. umísťovací výstavu opuštěných koček, která se bude konat v prostorách ŠVEHLOVY SOKOLOVNY, TJ SOKOL Hostivař, U Branek 674, Praha 10. Přijďte se podívat na kočičky, kocourky a koťátka. Ti všichni zde budou hledat nový domov.

Vstupné: 25 Kč, děti zdarma.
(Pokračování textu…)

Čakovické posvícení aneb staročeská zabijačka

Datum konání:1.10.2011,10,30 – 22.00 hod

Místo konání: nám. J. Berana a nám. 25. března v Čakovicích

Připraven bohatý propgram v podobě Balounovy polní kuchyně, školičky řemesel, soutěží, tržiště se spoustou dobrot. Těšit se můžete na flašinetáře, C.K. Polní šantán, kankán, ostrostřeleckou soutěž, fotoateliér Ištvána Bócyho z Pešti a jiné. Program se uskuteční 1.10.2011 na dvou scénách: na nám. J. Berana a nám. 25. března v Čakovicích od 10,30 – 22.00 hod. (Pokračování textu…)

ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA – živá pohádka na zámku Dětenice

Datum konání: od 1.10.2011 každou neděli
Místo konání: zámek Dětenice

Barokní zámek Dětenice uvádí nedělní program spojený s prohlídkou zámku a to nejen pro děti, ale i pro ty, kteří mají rádi pohádky a chtějí příjemné zpestření pro nedělní výlet do zámku Dětenice. (Pokračování textu…)