Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Červenec, 2011:

Moravskoslezský kraj křížem krážem

Prázdniny jsou v plném proudu a s nimi také koupání, relaxace, výlety na kole nebo pěší turistika napříč zajímavými místy v České republice.

Pokud hledáte tipy na výlet a jste stále na vážkách kam vyrazit, zkuste to s programem NET4GAS Blíž přírodě! V tomto díle našeho prázdninového seriálu představuje přírodně zajímavá místa v Moravskoslezském kraji. (Pokračování textu…)

Prázdniny v přírodě s Garnier

Máte doma školou povinné ratolesti a netušíte, jak je kromě dovolené během prázdnin zabavit, kam vyrazit, co by je mohlo bavit?

Pak právě pro vás jsou připraveny zbrusu nové webové stránky společnosti Garnier www.pozelene.cz.

Naleznete zde tipy na výlety a další zajímavá místa v Česku i Slovensku. (Pokračování textu…)

Ruzyně připravila na léto speciální exkurze

Datum konání: 1.7.2011-31.8.2011

Místo konání: letiště Praha Ruzyně

Letiště Praha rozšiřuje v červenci a srpnu program individuálních exkurzí, na Trase 1 i Trase 2 ve všední dny i o víkendech za každého počasí. Dostanete se přímo do provozu , mezi letadla různých leteckých společností.

(Pokračování textu…)

V srpnu dorazí rytíři o hodinu později

Zážitkové Dětenice upravují svůj oblíbený rytířský program. Od prvního srpna se doba konání rytířských turnajů na koních posouvá, místo od jedné hodiny mohou diváci obdivovat rytířská klání na kolbištích až od druhé hodiny odpolední. Dny konání zůstávají nezměněné, akci je možno navštívit každý den kromě pondělí. (Pokračování textu…)

Kulturně historický program na zámku Hrubá Skála

Datum konání: 1.7.2011-31.8.2011

Místo konání: zámek Hrubá Skála

Od července do srpna každý den pro vás připravujeme kulturně historický program v srdci Českého ráje – na zámku Hrubá Skála. Těšit se můžete vždy na středovéký a pohádkový den. O víkendech v červnu patří sobota středověku a neděle pohádkám. Během léta tyto dva dny pravidelně střídáme. Začínáme vždy v 11 hodin a končíme v 16 hodin. Hrajeme téměř za jakéhokoli počasí, takže pokud nebude zrovna počasí na koupání, určitě nezapomeňte vyrazit na zámek Hrubá Skála. (Pokračování textu…)

Urozená očista

Datum konání: do 31.8.2011

Místo konání: Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

Zajímá vás, jak vypadala hygiena na šlechtických dvorech? Výstava na státním hradu v Jindřichově Hradci vám představí předměty denní očisty užívané zámeckými pány či dámami a toto téma vám do detailu osvětlí. (Pokračování textu…)